Mobil Uzman

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy Note 8 Ekran Görüntüsü Alma

Samsung Galaxy Note S8 modelinde ekran görüntüsü nasıl alınır? Telefonun ekran görüntüsü alma işlemi detaylı anlatımlı olarak sitemizdedir.

Samsung yeni telefonu Galaxy Note 8‘de de Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinde olduğu  ön tarafında bulunan Home (Ana Ekran) tuşu yer almıyor. Bundan dolayı eski Samsung telefonlara göre ekran görüntüsü alma işlemide değişti.

Samsung Galaxy Note 8’de ekran görüntüsü almak için telefonun sağında yer alan Güç Düğmesi ve telefonun solunda bulunan Ses Kısma Düğmesi kullanılıyor. Bu iki tuşa aynı anda basıp 1-2 saniye bekledikten sonra telefonun ekran görüntüsü alınıyor. İki tuşa aynı anda bastığınız zaman ekranın yanıp sönmesine ve fotoğrafın çekildiğine dair sesin gelmesine dikkat edin. Eğer bunlar olmadıysa ekran resmini alamadığınızı gösterir.

Galaxy Note 8 Ekran Görüntüsü Alma

Bir diğer ekran görüntüsü alma yöntemi daha var. Bu yöntemim adı  Ekranı yakalamak içinelinizin kenarı ile kaydırın özelliğidirAyarlar > Gelişmiş Özellikler > Ekranı yakalamak için elinizi kenarını kaydırın kısmını aktif ettikten sonra elinizin kenarı ile ekranı kaydırarak ekran görüntüsü alınabiliyor.

::Samsung Galaxy Note 8’in Özellikleri 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ