Mobil Uzman

Şampiyon Galatasaray’a Turkcell’den 21 GB İnternet Hediye

Şampiyon Galatasaray’a Turkcell’den 21 GB İnternet Hediye

Turkcell GS Hedef 21 GB Bedava internet Paketi

Turkcell GS Hedef 21 GB kampanyasından yararlanan kullanıcılara Turkcell’den özel bir kampanya olarak 21 GB bedava internet hediye! Daha önce pek çok şekilde destek kampanyaları yaparak takımlarını destekleyen kullanıcılara yönelik sevindirici kampanyalar yapan Turkcell, artık bunu geleneksel bir hale getirerek 21 GB bedava internet hizmetini kullanıcılarına sundu. Turkcell’in Galatasaraylı kullanıcılarına özel yaptığı bu kampanya sayesinde 21 GB internete hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

21. şampiyonluğa giden bu güzel yolda Turkcell GS fanlarını ve taraftarlarını iyiden iyiye sevindiren 21. Şampiyonluğa özel 21 GB kampanyası ile taraftarlara destek oluyor. Bu paket sayesinde çok büyük bir miktar olan 21 GB lık interneti çok rahat bir şekilde kullanarak bitirene kadar rahat edin. Ramazan ayı dolayısıyla da çok büyük bir avantaj sağlayan bu bedava internet paketi hizmeti, kullanıcıları oldukça sevindirmiş durumda.

Ramazan ayında internet kullanımının gözle görülür bir şekilde artması sebebiyle çok fazla insan pek çok paylaşım yaparak özellikle sosyal medya üzerinden ramazan ayını güzel geçiriyor. Turkcell ise ramazan ayına denk gelen şampiyonluk coşkusunu iyi bir şekilde kullanıcılarına hissettirmek adına hem ramazan hem de şampiyonluk adına iki tarafı da destekleyen süper bir kampanyaya imza atıyor. Şampiyon paketlerine sahip Turkcell kullanıcıları bu kampanyaya ücretsiz bir şekilde sahip olarak hem ramazanda hem de Galatasaray’ın şampiyonluğuna katkı sağlıyor.

Şampiyon Galatasaray'a Turkcell'den 21 GB İnternet Hediye

Galatasaray’ın 21. Şampiyonluğu İçin Turkcell Bedava 21 GB İnternet

Galatasaray’ın başarılarına katkı sağlamak ve özellikle maçlarında pek çok çekilen videoyu arkadaşlarınızla paylaşmak, sosyal medyada paylaşmak için 21 gb bedava internet size yeter de artacaktır. 21 GB olması sebebiyle 21. Şampiyonluğa atıf yapılan pakette 21 GB interneti doya doya harcayabileceksiniz. Şampiyon paketine sahip olan kullanıcılar hiç olmadıkları kadar özgür bir şekilde 21 GB interneti rahat rahat kullanabilir.

Şampiyon paketi kullanan kullanıcılar bu paketten 20 mayıs 2018 tarihinden yararlanmaya başlayabilir. Kampanya içeriğinden sadece bireysel ve kurumsal faturalı kullanıcılar ile hazır kart aktif Şampiyon Paket aboneleri faydalanabilecektir. Bu pakete sahip abonelere tek seferlik günde 21 gb hediye internet verilecektir. Hediyeden 20 mayıs itibariyle mevcut ve aktif şampiyon paket aboneleri 20 mayıs saat 23:59’a kadar yararlanma hakkına sahiptir ve yeni gelecek şampiyon paket aboneleri de yararlanabilecektir. 24 saat geçerli olan bu hediye internet tekrar yenilenmemektedir. Kampanya hakları bittiği taktirde veya kampanya süresi bittiğinden itibaren eğer kullanıcıların başka bir kampanya veya internet hakkı yok ise kullandığı veriler kendi tarifelerinin ücret tarifeleri üzerinden değerlendirilir ve yansıtılır. Bu hediye internet, yurtiçindeki kullanıcılar için geçerlidir.

Turkcell Sarı Kırmızı Destek paketi almış olan aboneler, hem Galatasaray’ın başarılarına destek olduğu gibi hem de harika bir şekilde cepte internet deneyimi yaşıyor. Bu paketi alan kullanıcılara yönelik oluşturulan özel paketler, özel fırsatlara da böylelikle erişme fırsatına sahip oluyor. Paketin fiyatı aylık 9 liradır. Paketi hemen almak için GS9 yazıp 2200 numarasına sms atmanız yeterli olacaktır. Paket tanımladığı zaman, 500 dakika boyunca BİP üzerinden konuşma süresi, Goller Cepte, Lifebox, Çalarken Dinlet ve Fizy Radyo gibi özelliklere de sahip olacaksınız.

Şampiyon Galatasaray’a Turkcell’den 21 GB İnternet Hediye

GS Bedava İnternet İçin Hangi Numaraya SMS Atmalıyım?

Turkcell “GS Hedef 21 GB” bedava internet paketi takımına destek olarak Şampiyon pakete sahip kullanıcılara hediye edilecektir. Şampiyon paket ücretlidir ancak hediye olarak gelecek 21 GB internet ücretsizdir. GS9 yazıp 2200’a sms yollayarak hizmeti alabilirsiniz. Onay mesajının ardından ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Hediye tanımlandıktan sonra 24 saat için geçerlidir. Pakete müşteri hizmetlerini arayarak da dahil olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ