Mobil Uzman

Salla Kazan (Vodafone)

Salla Kazan (Vodafone)

İnternetin mobil kullanımının artması ile birlikte internet sağlayıcı operatörlerde farklı bütçeler ile birçok internet paketi ve kampanyaları hazırlamaktadır. Artık insanlar internet üzerinden yapabilecekleri birçok işlemi cep telefonları ile gerçekleştirmektedir. Bunun nedeni cep telefonlarının üstün özelliklerinin bulunmasının yanı sıra her işlem için farklı mobil uygulamaların geliştirilmesi olarak da görülebilmektedir.

Türkiye’de telefonla konuşma, SMS gönderme ve internet kullanımı için başlıca servis sağlayıcı operatörler; Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’dur. Vodafone uluslararası hizmet vermesi yönü ile Türkiye’de en çok kullanılan operatörlerden biridir. Aynı zamanda birçok kampanya ile her kesimden kullanıcının üstün hizmet almasını amaçlayan hizmet politikası ile de ön plana çıkmaktadır.

Salla Kazan Vodafone

Vodafone Kampanyaları Nelerdir?

Bugün tüm operatörler hizmet kampanya ve paketleri ile birlikte cihaz kampanyaları da sunmaktadır. Taksitle cihaz alımını kolaylaştıran sistemleri ile birçok kişi faturaya yansıyan cihaz ücretleri ile taksitle istedikleri model cihazlara sahip olabilmektedir. Cihaz kampanyalarının yanı sıra birçok konuşma paketi, SMS paketi ve internet paketi de kampanya dahilinde kullanıcılara sunulmaktadır. Vodafone’nun kullanıcılar için hazırladığı büyük ilgi gören en güncel kampanyası salla kazan kampanyasıdır.

Salla Kazan Kampanyası Nedir?

Salla kazan kampanyası Vodafone kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış; bedava sms, internet ya da konuşma dakikası kazanmayı sağlayan bir kampanyadır. Vodafone salla kazan kampanyasından faydalanabilmek için kullanıcının aynı zamanda Vodafone Freezone üyesi de olması gerekmektedir.

Salla Kazan Kampanyasına Nasıl Katılınır?

Vodafone Salla Kazan kampanyasına katılmak için Vodafone Freezone üyesi olmakla birlikte kullanıcıların Vodafone Yanımda uygulamasını da cihazlarına yüklemeleri gerekmektedir. Bu iki şart yerine getirildiğinde 10 TL karşılığında 3 GB bedava internet ve ekstra sürpriz hediyeler kazanılabilmektedir.

Salla Kazan Vodafone

Vodafone Yanımda Nasıl Yüklenir?

Vodafone Yanımda uygulaması Google PlayStore ya da IOS AppStore üzerinden arama çubuğuna Vodafona Yanımda yazarak çıkan ilk sonua Yükle butonuna basılarak yüklenebilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki Vodafone Yanımda uygulamasını cihaza yükleyebilmek için cihazınızın internete bağlı olması gerekmektedir.

Vodafone Freezone Nedir?

Vodafone Freezone 26 yaş altındaki kullanıcıların katılabileceği bir sistemdir. Gençlere yönelik farklı uygulama ve kampanyaların sunulmasının yanı sıra farklı etkinliklere katılım hakkı da kazanılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ