Mobil Uzman

PUBG Mobile Ban Cezası Kaldırma İtirazı 2020

PUBG Mobile Ban Cezası Kaldırma İtirazı yapmak isteyen bir çok oyuncu var. Son dönemde otomatik olarak bir çok oyuncuya botlar tarafından ban atıldı.

PUBG Mobile en fazla oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Ancak bazı oyuncular oyundan yasaklanabiliyor. Hile kullanma ya da farklı nedenlerle oyuncuların uzaklaştırılması söz konusu olabiliyor. Bu yazımızda PUBG Mobile Ban Cezası Kaldırma İtirazı nasıl yapılıyor? Bunlardan bahsedeceğiz.

PUBG Mobile oynamayı seven ve aktif olarak oynayan herkes ban yiyebilir. Elbette durduk yere ban yemek mümkün değil. PUBG Mobile Ban Cezası Kaldırma İtirazı ile alakalı tüm detayları sizlere aktaralım.

PUBG Mobile Ban Yedim Ne Yapacağım?

PUBG Mobile ile alakalı ban cezaları bazen can sıkabiliyor. PUBG Mobile 10 yıl ban yedim ya da 3-5 ay ban yedim gibi sorunlar olabiliyor.  PUBG ban cezası için yapacak çok bir şey yok. Sadece bir itiraz yapabilir ve başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bot sistemi var ve otomatik olarak ban yeme gibi durumlar söz konusu olabiliyor. Otomatik olarak bazen haksız yere ban atılması söz konusu olabiliyor. Aslında PUBG Mobile ile alakalı en büyük sorunların başında da bu geliyor.

PUBG Mobile Ban Cezası Kaldırma İtirazı 2020

PUBG Mobile Ban Nedenleri

Genel olarak ban nedenlerinin başında hileler gelse de farklı nedenler ile uzaklaştırma alınması da söz konusu olabiliyor. PUBG Mobile Ban Nedenleri hemen aşağıda yer alıyor. Sizlerde ban kaldırmak için başvuru yapabilirsiniz.

  • Hile yapılması veya yeltenme
  • Birden fazla hesapla aynı yerden giriş yaparken şüpheli olarak algılanma
  • Oyuna Facebook ya da Twitter ile bağlanırken kopma olduğunda tekrar bağlandığında uygunsuz veya hile gibi bir şey olarak algılanma
  • Otomatik ip değiştirme programının kullanılması
  • Oyun sırasında ara verilirken internette görülen bir aksaklık sonucu çıkan bir hatanın yol aştığı bir durum
  • Kendiliğinden oluşan veri değişimi diyerek çıkan 10 yıl ban
  • Aşırı şikayetler veya hakaret edici paylaşımlar

PUBG Ban Kaldırma Başvurusu Yapma

Haklı ya da haksız olsun PUBG Mobile ban kaldırma için başvuru yapabilirsiniz. Bunun için bir engel yoktur. Birçok oyuncu da PUBG Ban Kaldırma Başvurusu yapıyor.

Ban kaldırma talebinizi hemen aşağıda bulunan yetkili mercilere iletebilirsiniz. İnceleme işlemlerinin ardından yetkililer size geri dönüş yapacaktır.

PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com

upport.pubg.com/hc/tr

support.pubg.com/hc/tr/requests/new

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Selo dedi ki:

    Selamün aleyküm Google den pupg indirdim oynadım sanra hesabın ban yedi sonra hile olduğunu anladım ama yem n ederim hile olduğunu bilmiyordum oyunu kardirdim sonra play store den indirdim hesaba giriş yaptım 10 sənə ban yediğimi ogendim rica etsem ban i kaldirirmisiniz pupg id 5660511740 lütfen rica ederim Real pase aldim %89 para vurdun oyuna rica ediyorum size kalmış inşallah kardirirsiniz simdiden təşəkkürlər

BİR YORUM YAZ