Mobil Uzman

Numaradan İsim Sorgulama (Turkcell-Vodafone-Türk Telekom)

Numaradan İsim Sorgulama (Turkcell-Vodafone-Türk Telekom)

Turkcell aboneleri için numaradan isim sorgulama hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak ve isim sorgulamak için yapılması gereken, sahibinin ismini öğrenmek istediğiniz numarayı başındaki sıfırı kaldırarak 2222 numarasına mesaj olarak yollamaktır. İşlem ücreti 1.49 TL olarak belirlenmiştir.

Numaradan İsim Sorgulama Programı

Google Play ve Appstore içerisinde numaranın kime ait olduğunu sorgulama programları yer almaktadır. Bu uygulamalardan en bilinen örnek Truecaller adlı programdır. Program içerisinden ayrıca istenmeyen aramalar da engellenebilmektedir.

Numaradan İsim Sorgulama

Numaradan İsim Sorgulama Avea

Avea aboneleri için numaradan isim sorgulama işlemleri 11855 hattından yapılmaktadır. Kime ait olduğunu bilmediğiniz numaranın başındaki sıfırı kaldırarak bu numaraya yollamak gerekmektedir. Bu hizmetin ücreti 1.25 TL olarak tarafınızdan tahsil edilecektir.

11880 Numaradan İsim Sorgulama

11880 hattı aracılığı ile de numaranın kime ait olduğunu sorgulama işlemleri yapılabilir. Bunun için 11880 aranarak sorgulama yapılabilir. Her operatör ile ilgili sorgulama sonuçları bu hattan öğrenilebilmektedir. Hattın ücretlendirmesi 60 saniye için 198 kuruş şeklinde belirlenmiştir.

Numaradan İsim Sorgulama Vodafone

Vodafone hattına sahip kullanıcıların numaradan isim sorgulama işlemleri 7048 numarasından yapılmaktadır. Bu numaraya kısa mesaj olarak, numaranın başındaki 0 kaldırılarak atılmalıdır. İşlem ücreti 1.25 TL olarak belirlenmiştir.

Numaradan Sorgulama Cia

Numaradan isim sorgulama işlemi yapabilmek için kullanılabilecek yöntemler arasında CIA uygulamaları da yer almaktadır. CIA uygulamaları telefona yüklenmektedir. Sonrasında online olarak numara bilgileri girilerek numaranın sahibi öğrenilebilir.

Numara Sorgulama Bedava

Numara sorgulama işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmek isteyen kişiler bunu operatör hizmetleri ile yapamazlar. Bunun sebebi tüm operatörlerin bu işlemlerin karşılığında ücret istemesidir. Ayrıca 11880 gibi hatlar da işlem için bir ücretlendirme yapmaktadır. Ücretsiz sorgulama için internet siteleri veya telefona indirilen applicationlar kullanılabilmektedir.

Numaradan İsim Sorgulama

 En İyi Sorgulama Sitesi

En iyi sorgulama sitesi aracılığıyla, ücretsiz ve hızlı bir şekilde sorgulama yapılabilmektedir. Sorgulama sitelerine erişim zaman zaman engellenebilir. Bir süre kapalı kaldıktan sonra erişime yeniden açılmaktadırlar. Bu siteler de numaradan isim sorgulama hizmeti için kullanılabilecek yöntemlerden biridir. Numaradan isim öğrenmek için yukarıda bahsedilen yöntemlerin tümü kullanılabilir durumdadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ