Mobil Uzman

Musically Hesap Silme – Musically Hesabı Nasıl Silinir?

Musically Hesap Silme – Musically Hesabı Nasıl Silinir?

Musically Nedir?

Musically, son dönemlerde yaygın olarak kullanılmakta olan çok popüler nitelikteki sosyal paylaşım uygulamalarından birisidir. Özellikle gençlerin gözdesi olan bu uygulamayla, müzik eşliğinde farklı ve eğlenceli videolar çekilebilmektedir. Yavaş, hızlı ve zaman atlamalı olmak üzere farklı seçeneklerin yer aldığı söz konusu uygulamada, aynı zamanda birçok popüler müzik parçası ve değişik ses efektleri de bulunmaktadır. Uygulamada çekilen video kliplerin; Facebook, Instagram ve WhatsApp gibi sosyal ağlarda paylaşılabilmesi de mümkün olmaktadır.

Musically Hesap Silme - Musically Hesabı Nasıl Silinir?

Musically Hesabı Nasıl Silinmektedir?

Son dönemlerde çok kullanılan bir uygulama olan Musically, özellikle popüler efekt akımlarıyla ve Instagram’da yayılan videolarla, kullanıcı kitlesini arttırmayı sürdürmektedir. Kullanıcı sayısı gün geçtikçe artmakta olan Musically uygulamasında, hesap açmak isteyen çok kişi olmasına rağmen, bununla birlikte hesap kapatmak ve hesap silmek isteyen kişiler de bulunmaktadır. Kullanıcıların bazıları, hesap oluşturmalarının ardından birtakım kişisel gerekçelerle veya farklı nedenlerle Musically hesaplarını silmek isteyebilmektedir.

Peki, Musically hesabı nasıl silinmektedir? Uygulamada, hesap oluşturma işlemi çok kolay olmasına rağmen, hesap silme işlemi bu kadar olmamaktadır. Uygulama kapsamında hesap silme için herhangi bir menü veya alan bulunmamaktadır. Bu çok zor olan hesap silme işlemi nasıl gerçekleştirilebilir, kalıcı bir şekilde hesap silme aşağıda ifade edilmektedir.

Adım Adım Musically Hesap Silme İşlem Adımları:

– Hesap silmek için ilk yapılması gereken, Musically uygulamasına giriş yapmaktır.

– Sonraki adım, sağ alt bölümde yer alan Profile Option butonuna tıklamaktır.

– Sonra, sağ üst bölümde yer alan “Ayarlar” butonundaki dişli çark ikonuna tıklanmalıdır.

– Sonraki aşamada açılan pop up ekranında, “Privacy and Settings” butonu tıklanmalıdır.

– Bir liste önünüze gelecektir. Bu listeden, “Help Center seçilmelidir.

– Help Center kısmı açıldıktan sonra bu bölümden, “My Account & Settings” tıklanmalıdır.

– Sonraki aşamada, ekran aşağıya doğru kaydırılmak suretiyle, “Delete Account” butonuna tıklanmalıdır.

– “Delete Account” butonuna tıklandıktan sonraki aşamada bir ekran karşınıza gelmektedir.

– Bu ekranda; kullanıcı adı, iletişim mail adresi ve ayrıca uygulamaya giriş yapıldığı zaman gelen profil sayfası ekran görüntüsü istenmektedir. Tüm bu istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir biçimde doldurulması gerekmektedir.

– Tüm bilgilerin doldurulmasından sonra son olarak, “Submit” butonuna basılarak Musically hesap silme isteğinin gönderilmesi gerekmektedir.

Musically hesap silme adımları bu şekildedir. Biraz karmaşık olmasına rağmen, işlem adımlarını tam olarak eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz halinde, 24 saat içinde hesap kalıcı olarak silinmiş olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ