Mobil Uzman

Müge Anlı Pati Buldular Instagram

Kaybolan kedi, köğek, papağan gibi kaybolan hayvanları yuvalarına kavuşturmak için Pati Buldular Instagram hesabı veya 0535 365 52 52 whatsApp ihbar hattına gönderebilirsiniz.

Müge Anlı tarafından kurulan Pati Buldular isimli Instagram hesabı kaybolan hayvanları yuvalarına kavuşturmak için açılmış bir hesap. Bu hesaba hayvanları kaybolanlar ve bulanlar bildirerek sahiplerine ulaştırmaya çalışıyorlar. Eğer sizinde hayvanınız kaybolduysa veya bir evcil hayvan bulduysanız Pati Buldular Instagram hesabı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hayvanlar artık kaybolmayacak sloganı ile açılan hesap üzerinden şimdiye kadar onlarca hayvan sahibine ulaştı. Sizde eğer sokakta bir hayvan bulduysanız sahibine ulaştırmak için Pati Buldular ile iletişime geçebilirsiniz. Kaybolan hayvanınıza da bulmak için aynı şekilde Pati Buldular’a resmini ve nerede kaybolduğunu yazarak bulunmasını sağlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. aysel dedi ki:

    aralıpetshop gelmeden k 29 2017 ornek mh hakmar market az yukarısında ara skta kaybolan sarman erkek kedı atashır ıstanbul

  2. Taner dedi ki:

    Ankara Yenikent kedimiz kayboldu ne olur yardımcı olun

BİR YORUM YAZ