Mobil Uzman

Mobogenie Market APK İndir (Android Uygulaması)

Mobogenie Market APK İndir (Android Uygulaması)

Android işletim sistemli akıllı telefonlar için Mobogenie Market APK indir. Mobogenie uygulaması ile Android marketteki popüler duvar kağıdı oyun ve uygulamaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Mobogenie Nedir?

Android market uygulaması olan Mobogenie Market Lite ile uygulama , oyun, duvat kağıtları ve müzikleri ücretsiz indirmenize yarar. Ücretsiz oldukça kullanılan Mobogeni’i ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Mobogenie Market Lite uygulamasını indirip yükledikten sonra kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Play Store‘daki en iyi ve en popüler ücretsiz uygulama ya da oyunları keşfedebileceğiniz Mobogenie Market Lite  sayesinde duvar kağıdı ve müzik de indirebilirsiniz.

Mobogenie nasıl kullanılır?

  • Telefonunuza  Mobogenie Market Lite uygulamasını indirip kurun.
  • Kurduğunuz uygulamayı telefonunuzda açın.
  • Uygulamayı aştığınızda ekrana gelen popüler oyun ve uygulamar arasından telefonunuza indirmek istediğinizi seçip dokunun.
  • Açılan sayfada uygulama hakkındaki yorum ve açıklamaları geçip Play Store’dan indirmek için Play Store butonuna dokunduktan sonra açılan Play Store mağazasındaki “YÜKLE” butonuna dokunup indirmeyi telefonunuza başlatabilirsiniz. indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Mobogenie ücretli midir?

Mobogenie uygulaması için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ücretisiz olarak telefonunuza yükleyip rahatlıkla kullanabilirsiniz. Play Store’da olmayan uygulamaları APK olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Mobogenie güvenli midir?

Mobogenie Market uygulaması ile APK dosyalarınızı telefonunuza indireceğinizden dolayı güvenli olmayabilir.


Mobogenie Market APK İndir

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ