Mobil Uzman

Madbid.com sistesinde alışveriş yapmak isteyenler dikkat!

Madbid.com sistesinde alışveriş yapmak isteyenler dikkat!

Madbid.com sitesinden 514.00TL’ye Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy Note 8 463.99TL’ye, iPhone 8 350 TL’ye, 338 TL’ye ise  69 kuruşa Audi A1 araba satın alınabilir mi?

Bu fiyatlar kulağınıza hol geldi değil mi? Merkezi İngiltere’de olan açık arttırma sitesi Madbid.com açık arttırma ile bu fiyatlara bu ürünlere sahip olabileceğinizi iddaa ediyor. Bir çok ülkede kulaktan kulağa hızla yayılan bu açık arttırma sitesi ne yazık ki ülkemizde de ilgi görmeye başlamış durumda. Ucuza araba, telefon ve tablet hayali kurunların ucuza bunlara sahip olacaklarını düşünüyorlar. Fakat sitenin daha nasıl çalıştığını bile bilmeden üye olup kontör yükleyerek ucuza alışveriş yapmak isteyenler var.

Madbid.com Açık Arttırma

Bir miktar kontör ile sisteme giriş yapabiliyorsunuz. Bunun için en ucuz olan kontör fiyatı 99.99 TL’ye satılan 275 kontör. Bu kontörler ile açık arttırmalara girilip 6 kontör karşılığında teklif verilebiliyor. Kontör bittiği zaman teklif verilemiyor. Hal böyle olunca da tekrar kontör alıp sisteme üye olma gereği duyanlar oluyor. Gece gündüz demeden siteye girip açık arttırmaları takip edip teklif veren insanlar bulunuyor. Çok yüksek miktar paralara da bu sisteme girip açık arttırma tekliflerine girenler var. Bizim ülkemizde de Madbid.com üzerinden açık arttırmalara girip ürünleri çok ucuza satın alacağını düşünenlerin sayısı da pek az değil.

Madbid.com Yorumları

Genellikle öğrencilerin en çok kullanış olduğu bu sisteme arkadaş çevresi sayesinde katılıyorlar. Arkadaş çevresinin etkisinin çok büyük olduğunu söyleyebiliriz. Kendisi kazanamazken arkadaşına nasıl kazandıracağı da tabiki düşündürücü. Karşılaşmış oldukları  sikayetvar.com şikayet sitesine bildiren kişiler mağdur olduklarını belirtiyorlar.

Madbid.com Haberim Olmadan Kredi Kartımdan Para Çekmiş

*İd: Madbid açık arttırma sitesine üye oldum. 99 TL karşılığı kontör yükledikten sonra hiç bir iznim olmadan iki defa 129 TL’lik toplamda 260 TL’lik kontör yüklemesi yapmış. Resmen dolandırıcılık.

Madbid.com Cevap Vermediler!

*Hakan A.: Kontör yükledim 99.99 TL’ye ama pişman oldum. Para iadesi için telefon ile aradığımda cevap vermediler. Yorumlara baktım benim gibi canı yanan çok kişi var. Sakın üye olmayın benim ve yüzlerce kişi gibi paranızı kaptırmayın.

Madbid.com Hesabımı Sıfırladı!

*Abdullah C.: Madbid.com’a 99 TL kontör yükledikten sonra ihaleye girmeyi düşünüyordun. 550 TL kontör yüklendikten 10 dakika sonra hesabımdaki tüm kontörler silindi. Dolandırıcılar hepsi. Sakın bulaşmayın.

Madbid.com Para İadesi için Muhatap Bulamıyorum.

*Asklı K.: Açık arttırma sistemini denemek için Madbid’e üye oldum. Ücret iadesi istiyorum, fakat iade için iletişim veya e-mail olarak ulaşım sağlayabilecek bir adres bulamadım. 99.99 TL tutarındaki ödememi iade talep ediyorum. Yalnız bu kadar fazla mağdur edilen varken benim iademin yapılacağına hiç inanmıyorum.

Madbid.com Yüzünden Mağdur Oldum

*Berke T.: Madbid ile ilgili bir haber gördüm meğerse reklammış. 175 TL’ye 500 kredi aldım. Site kendisi 500 daha verdi. 1000 kredinin yanlışlıkla 10 kredisini kullandım. Şimdi destek bölümüne tıkladığımda kullanıcı adı şifre geçerli olmuyor ama siteye girip kredi almak istesem her şey çalışıyor. Müşteri hizmetleri diye bir numara koymuşlar hak getire. (0850 455 12 57) iade etmek istediğiniz zaman kimse çıkmıyor telefona. Ayrıca herhangi bir yere mail de atamıyorsunuz çünkü destek mail adresi diye bir şey yok. Hiç bir şekilde iletişim kuramıyorum. Lütfen herkes uzak dursun lanet olası siteden.

Madbid.com 9 Katı Kontör Al Maili Geldi, 500 Kontör Aldım 4500 Kontör Olacaktı Ama 500 Geldi

Madbid.com 9 katı kontör al maili geldi, 500 kontör aldım 4500 kontör olacaktı ama 500 kontör olarak geçti. Mail attım cevap veren yok aradım açan yok Madbid.com güvenli değil.

Madbid.com Üyelik İptali için Muhatap Bulamadım!

Bu siteye merak ettiğimden üye oldum ama sistemi bana uygun değildi. Cebime gönderilen SMS rahatsızım. Sitede bu konuda üyeliğimin iptaline dair ne çalışan bir link, ne de ulaşabileceğim bir muhatap bulamadım. Verilen link çalışmıyor. Üyeliğimin iptali e-posta WhatsApp aracılığıyla rahatsız edilmek istemiyorum. Üyelik iptaline dair anlayabileceğimiz ve uygulayabileceğimiz en kolay işlemi istiyorum. Bilgilerime ulaşmak istiyorum, ulaşamıyorum.

Eğer çevrenizden biri size Madbid.com’a üye olun diyorsa bu yorumları gösterebilirsiniz. Bu sistemde kolay kolay açık arttırma ile ürün kanamazsanız. Zaten ürün kazansanız da bu size gönderilmez. İrtibat kurmak istediğiniz zaman iletişime geçebilecek kimseyi bulamazsınız. Kredi kartınızdan habersizce para kesilir. Çekilen paralar okuduğunuz yorumlarda gördüğünüz üzere kesinlikle geri iade de edilmiyor.  Site tekliflerden kazanmış olduğu parayla kara geçiyor. Fakat siteyi kullanıcılar dolandırılmaktan başka birşey yapamıyor. İngiltere merkezli olduğu için gidip savcılık soruşturması da başlatamıyorlar. Umarız bir an önce site ülkemizde yasaklanır ve böyle sitelerden kazanç sağlamak isteyen kişiler araştırıp siteye üye olmaktan vazgeçerler.

Sizde Madbid.com ile ilgili deneyimlerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz. Yorumlarınızı gören kişilere eğer üye olma düşünceleri varsa yardımcı olacaktır. Böylelikle bir nebze de olsa insanları dolandıran bu internet sitesine üye olmamalarını sağlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ