Mobil Uzman

Letgo Yükle (Android-iOS)

Letgo Yükle (Android-iOS)

Son yıllarda internet kullanımının artması günlük yaşamın tüm faaliyetlerinin sanal ortama da aktarılması sağladı. Özellikle geliştirilen mobil uygulamalar deneyimlerin paylaşılmasının yanı sıra haber alma, haberdar olma ve iletişim kurmanın çok daha hızlı bir şekilde sürdürülmesine olanak tanıdır. Son yıllarda geliştirilen Letgo uygulaması da kullanıcıların büyük bir bölümünün ilgisini çeken başarılı uygulamalardan. İkinci el pazarının canlanmasını, kullanıcılarının güvenli bir şekilde ikinci el eşya alışverişi yapmasına da olanak sağlayan Letgo; özellikle TV reklamları ile de ön plana çıkan bir uygulama özelliği taşımaktadır.

Letgo hem AppStore hem de PlayStore üzerinden akıllı cihazlara indirilebilmekte ve aynı zamanda web üzerinden de kullanılabilmektedir.

Letgo Yükle

Letgo AppStore Yükle

Letgo İphone kullanıcılarının da ilgisini çelen bir uygulama. Hem geri dönüşümün sağlıklı bir şekilde sağlanarak tüketim çılgınlığının önüne bir nebze de olsa geçmeye olanak tanıyan Letgo; AppStore’dan yükleyebilmek için cihaz üzerinden AppStore’a girmek, arama çubuğuna Letgo yazmak ve yükle butonuna yazmak yeterli. Bu işlemleri yaparken güçlü bir internet bağlantısı olduğuna dikkat edilmelidir.

Letgo PlayStore Yükle

Letgo hem IOS hem de Android işletim sistemi ile çalışan cihazlarda konforlu ve pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. PlayStore’a giriş yaptıktan sonra arama çubuğuna ‘Letgo’ yazılması ve yükle / indir butonuna tıklanması yeterlidir. Güçlü bir internet bağlantısı ile hızlı bir şekilde telefonunuza yüklenen Letgo uygulamasını kullanmaya başlamak için ise ya e-posta adresi ya da Facebook üzerinden giriş yapmak gerekmektedir.

Letgo Nasıl Kullanılır

İkinci el eşya alışverişi yapabilmek için ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulama olan Letgo uygulamasına giriş yaptıktan sonra sol tarafta kategoriler yer almaktadır. Satın almayı düşündüğünüz ürünleri kategoriye göre arama yapabilirsiniz. Bununla birlikte satacağınız ürünler için ise alt menü kullanılmaktadır.

Letgo uygulamasını açtıktan sonra alt kısımdaki ‘Eşya sat’ butonuna dokunarak satacağınız eşyanın fotoğrafını çekebilir ya da cihazın fotoğraf galerisinden ürünün daha önce çekilmiş fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Fotoğrafları uygulamaya yükledikten sonra fiyatını ve kategorisini girerek onaylamanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda ilanınıza ‘Açıklama’ bölümünden istediğiniz açıklamayı da yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ