Mobil Uzman

İşte instagram Toplu Takip Bırakma Yöntemi

İşte instagram Toplu Takip Bırakma Yöntemi

İnstagram uygulamasını neredeyse kullanmayanımız yok gibidir. Özellikle son yıllarda genç kitle tarafından yoğun bir şekilde kullanılan İnstagram adeta Facebook’un pabucunu dama atmış durumda. İnstagram kullanıcıları, kendilerini takip eden kişileri silmek istediğinde bir sınırlama ile karşı karşıya kalıyor. İnstagram günde sadece belirli bir kotada kullanıcıyı takipten çıkarmaya izin veriyor. Bu yüzden kullanıcılar İnstagram Toplu Takip Bırakma konusunda çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. İnstagram unfollow olarak da adlandırılan toplu silme durumu, şu an için sadece programlarla mümkün olmaktadır. Bu yazımızda İnstagram’da sizi takip eden kişileri pratik şekilde, tek seferde silmenin yöntemlerini anlatacağız. Her cihazda farklı bir yöntem ve uygulamanın söz konusu olduğunu bu noktada hemen belirtelim.

İşte instagram Toplu Takip Bırakma Yönetimi

Android Toplu Takipçi Silme

Instagram kullananların çok önemli bir çoğunluğu mobil üzerinden giriş yapıyor. Dolayısıyla toplu şekilde takipçi silmek için Android ya da IOS gibi işletim sistemlerinde kullanılacak farklı programları kullanmalıyız. Piyasada bu konuda çıkarılmış birçok apk ya da uygulama olsa da bunların bir bölümü hata vermekte ya da cihazınıza zarar vermektedir. InstaClean programı android cihazlar için önerebileceğimiz programdır.  Yukarıda da değindiğimiz gibi bu İnstagram’ın kurumsal açıdan izin verdiği bir durum değildir. Dolayısıyla ancak bir program hilesiyle toplu takipçi silme eylemini gerçekleştirebiliyoruz. Tasarım ve kullanılabilirlik açısından uygun bir program olan İnstaClean, sade menüsüyle işleminizi kısaca gerçekleştirir.

iphone Toplu Takipçi Silme

Iphone cihazlar için InstaReport isimli program sorunsuz çalışmaktadır. Bu aynı zamanda kullanıcılar arasında çok yaygın olarak tercih edilen bir programdır. Hileli şekilde toplu takipçi silmek için gönül rahatlığıyla InstaReport programına başvurabilirsiniz. 200 kişiye kadar tek seferde silme şansına bu programla ulaşmış olursunuz.

Bilgisayar Toplu Takipçi Silme

Bireysel kullanıcılar mobilden giriş yapsa da kurumsal hesaplar, genelde ofis ortamlarında yönetiliyor. Büyük firmaların, şirketlerin, İnstagram hesapları genelde sosyal medya yöneticilerine emanettir. Bu hizmet çoğunlukla masaüstü bilgisayarlarda gerçekleşir. Bilgisayardan toplu takipçi silmek için profilinize gelmelisiniz. Ardından F12’ye basmalı ve console denilen alana geçiş yapmalısınız. Buraya hileyi oluşturacak kodu girmeniz durumunda takipçilerinizin profillerine topluca ulaşabilirsiniz. Son olarak profiller arasında hızlıca seçim yaparak tek seferde takipçilerinizi ortadan yok edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ