Mobil Uzman

İphone XS Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

İphone XS Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Iphone XS son derece dikkat çekici özellikleri sayesinde İphone X in peşinden giden bir akıllı telefon teknolojisi. Adından da söylendiği gibi Apple bu defa bir devrim değil adeta bir evrim yapmış gibi görünerek kullanıcılarına hitap ediyor. Benzer özellikleri ve tasarımı sayesinde İphone XS, teknik olarak İphone X e oldukça yakın. İphone X ile benzer özelliklere sahip olan İphone XS yapmış olduğu teknolojik yükselmeyi bu defa sanki İphone XS ile yapamamış gibi görünüyor. İphone XS de göze batan en büyük fark işlemci sayısının saniyede iki katına çıkması, hızlı şarj özelliği, büyük bir ekrana sahip olması ve kamerasında değişen özellikleri bulunuyor.

Türkiye’de dolar kuru ve abartılmış bir şekilde uygulanan vergiler yüzünden İphone XS yaklaşık olarak Türkiye’de 10 bin Türk lirası civarında satışa sunuluyor. Apple telefon şirketinin geçen haftalarda tanıtmış olduğu yeni telefonu İphone XS modellerini almak için geçerli nedenler şu şekilde.

Uzun Yıllar Telefon İhtiyacınızı Karşılayacak

İphone XS de sunmuş olduğu A12 Bionic işlemci, güçlendirilmiş gövde yapısı sayesinde Apple’ in gözdesi haline gelen İphone XS hem güncellenmiş yazılımı ile hem de hız açısından oldukça rahat olan bu telefon. Akıllı telefon kullanıcılarını temiz ve düzgün bir şekilde kullanıldığında rahat bir 10 yıl götürecek sağlam bir akıllı telefondur.

İphone XS Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Kullanıcılara Sunmuş Olduğu Çift SIM Kart Desteği

Genel olarak büyük çaplı çalışan şirket çalışanlarını hedef alan çift SIM kart desteği ile kullanıcılara fiziksel olarak değil de elektronik olarak hitap etmektedir. Yani kısaca özetlemek gerekirsek eSIM teknolojik özelliği sayesinde herhangi bir operatör değişikliği yapıldığında fiziksel bir operatör SIM kartı almak yerine üzerindeki teknolojik özellik sayesinde eSIM olarak cihaz üzerinden değişiklik yapma imkânı sunuyor. Ayrıca başka bir özelliği sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Örneğin hem kişisel hem de iş hattı kullananlar için hangi hattı kişiler aradı gibi bildirimler gelerek kullanıcılara kolaylık sağlamış oluyor. Kişisel ve iş hat için ayrı cihaz alma derdini ortadan kaldırmış oluyor.

Video Çekenleri Hedef Alan Teknolojik Kamera Özelliği

Teknolojik marketlerde satılan pahalı DSLR kameralarına kafa tutan İphone XS akıllı telefonun kamerasının en büyük özelliklerinden birisi ise çekilen fotoğrafların daha sonradan F değerlerini düzenleyebilme imkânı sunuyor. Ayrıca çok düşük ışıklarda ve özellikle gece çekimlerinde harika bir şekilde yenilenmiş teknolojik imkanlar sunan İphone XS Youtube içerik hazırlamak isteyen veya da youtube kanalı olan ve video yayınlayan youtuberler için ve hatta profesyonel şekilde fotoğrafçılıkla uğraşan kişiler için alınması gereken ideal bir akıllı cihaz. Kamera özelliği sayesinde kullanıcılara hem telefon hem de kamera olma imkânı sunuyor.

İphone XS Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

İphone XS Kasa Ve Özellikleri

Akıllı telefon İphone XS cihazların kasası cerrahi sınıf paslanmaz teknoloji çelikten üretilmiştir. Ayrıca toza ve özellikle suya karşı oldukça dayanıklıdır. PVD cam özelliği sayesinde diğer İphone akıllı telefon modellerine göre sağlam ve suya karşı oldukça dayanıklıdır. PVD teknolojisi İphone XS de daha belirgin bir şekilde kendini gösteriyor. Bu özelliği sayesinde ağır, tozlu ve yağmurlu havalarda çalışan kişilere daha çok hitap ediyor ve güven veriyor.

İphone XS Daha Fazla Gövde Ve Ekran Oranı

İphone XS akıllı telefon diğer modellere göre daha fazla bir gövde ve ekran oranına sahiptir. Bu özelliği sayesinde kullanıcılarına daha özgür bir şekilde kullanma alanı imkânı sunuyor. Bunların yanında İphone XS yenilenen donanımsal özellikleri sayesinde kendini diğer İphone akıllı telefonlardan ayırt ediyor.

İphone XS Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

İphone XS Kullanıcı Yorumları

A12 Bionic özelliği sayesinde İphone XS modelleri kullanan kullanıcılar mevcut en hızlı İphone’lar olduğunu söylüyor ve akıllı telefonlar içinde en hızlısının İphone XS olduğu gösteriyor.

İphone XS akıllı telefonlar objektif veya da sensor kalitesi yönünden diğer büyük kameralarla rekabet edemez. Diğer akıllı telefonlar ile hemen hemen aynı fotoğraf kalitesine sahip.

Günümüz şartlarında fiyatı oldukça pahalı, ama insanlar sırf gösteriş için yarım elmayı alıyor, şaşılacak bir durum.

Akıllı telefonlarda İphone XS en berbat Wifi çekmeme gücüne sahip Apple şirketi buna bir an önce çözüm bulması gerekiyor. Diğer Android akıllı telefonlar neredeyse aynı yerde full çekerken İphone XS çok az çekiyor. İphone XS aldım ama pişmanım.

O kadar pahalı ve birçok yeni özellikli telefon satıyorsun ama içine bir tane kalem özelliği koymuyorsun, ama yine de olsun İphone XS alınır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ