Mobil Uzman

iPhone Garantiden Kaç Günde Gelir?

iPhone Garantiden Kaç Günde Gelir?

En yaygın telefon tercihlerinden biri olan iPhone telefonlar, bazen çeşitli nedenler ile arızalanarak, garanti süresi dahilinde ücretsiz olarak tamir ediliyor. Fakat telefonun servise gönderilmesinden sonra bu sürenin çok uzun gelmesi iphone garantiden kaç günde gelir sorusunun sıklıkla yöneltilmesine neden olmakta.

iPhone 7 Garantiden Kaç Günde Gelir?

Garanti kapsamında telefonunuzu servise gönderdiyseniz, telefonun size geri gelmesi için cihazda ne tür bir arıza olduğu, parça değişimi yapılacaksa, bu parçanın kolay bulunan bir parça olup olmadığı ve servisin yoğunluğu gibi detaylar önemlidir. Bu kriterler göz önünde bulundurularak, en geç 20 günde telefonunuz elinizde olur.

iPhone Garantiden Kaç Günde Gelir?

iPhone Garanti Değişim

iPhone marka cihazlarda eğer üretimden kaynaklı bir hata varsa, garanti dahilinde telefonun değişimi söz konusu olabiliyor. Ancak bu hata telefonun üretiminden değil de kullanıcı hatasından kaynaklanıyorsa, bu konuda değişim söz konusu olmayacaktır. Bu arıza garanti koşulları kapsamında ise, tamiri sağlanacaktır.

iPhone Garantiye Nasıl Gönderilir?

iPhone cihazınızı garanti kapsamında yetkili servise göndermek için, cihazın garanti belgesinde belirtilen yetkili teknik servisleri tercih edebilirsiniz. Bu yetkili servislerden size en yakın olanı seçerek bizzat götürmek ya da servisin çalışmasına göre kargo ile göndermek mümkündür.

iPhone 6 Değişim Cihazı Kaç Günde Gelir?

Eğer kullandığınız cihazdaki sorunlar, telefonun değişimini gerektiriyorsa, bu halde iPhone yetkili servislerine garanti belgenizle başvurabilirsiniz. Bu şartlarda yapılan bir değişim talebinde size gönderilecek telefon, yaklaşık olarak 10 gün veya 15 günde elinize ulaşacaktır.

iPhone Değişim Cihazı Kaç Günde Gelir?

iPhone değişim cihazlarının gelme süresi, değişim yapılacak cihazın modeli ve nitelikleri ile ilgilidir. Eğer eski model iPhone telefonlardan birinin değişimi sağlanacaksa, bu durumda süre biraz uzayabilir. Fakat henüz yeni olan modellerde bu süre en geç 15 gündür.

iPhone Garanti Süresi Sorgulama

iPhone cihazların garanti süresi Apple’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılabilir. Bu sitede ilgili bölüme cihazınızın seri numarasını girerek, garanti süresini öğrenmek sağlanıyor.

iPhone Garantiden Kaç Günde Gelir?

Apple Garanti Servisi

Apple yetkili garanti servisleri, genellikle garanti belgeleri üzerinde belirtilmektedir. Cihazınızı iphone garanti süreleri içerisinde bu servislere götürüp, ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ