Mobil Uzman

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ta ekran görüntüsü nasıl alınır?

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ta ekran görüntüsü nasıl alınır?

iPhone’un yeni akıllı telefonu iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ile ekran görüntüsü nasıl alınır? İşte iPhone 8 ve Phone 8 Plus için tüm ekran görüntüsü alma yöntemleri.

iPhone’un en son tanıtılan akıllı telefonları iPhone 8 ve İphone 8 Plus modelleri ile ekran görüntüsü almak istiyorsanız bu işlemleri yapın.

Eylül 12’de tanıtılan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri çok yakında ülkemizde de satışa sunulacak. iPhone 8 akıllı cep telefonlarını satın alanlar ekran görüntüsü nasıl alınır diye merak ediyorlar. Bu yazımızda iPhone 8  ve iPhone 8 Plus’ta ekran görüntüsü alma yöntemini paylaştık.

iPhone 8’lerde ekran görüntüsü almak

  1. İlk önce ekran görüntüsünü almak istediğiniz bölüme gelin
  2. Home (Ana Ekran) tuşu ve Power (Güç Düğmesi) düğmesine aynı anda basıp çekerek ekran görüntüsünü alabilirsiniz.
  3. Bu iki düğmeye aynı anda bastığınız zaman ekran parlaması ve bir deklanşör sesi gelmesi gerekiyor. Bunlar olmuyorsa ekran görüntüsünü çekemediğinizi gösterir.

iPhone 8 ve İphone 8 Plus’da Çekmiş olduğunuz ekran görüntülerine Fotoğraflar kısmından ulaşabilirsiniz. Buradan çektiğiniz resimleri düzenleyebilir veya istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz..

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Ekran Görüntüsü Alma

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Aleyna Sur dedi ki:

    Güzel bir paylaşım olmuş

  2. Muammer çam dedi ki:

    Gerekli şekilde tuşlara bastığım halde 8 plusda ekran görüntüsü alamıyorum. Kameram normal çalışıyor. Nasıl çözebilirim. Teşekkürler

BİR YORUM YAZ