Mobil Uzman

iPhone 8 Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 8 Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 8 orjinal ekran değişimi fiyatı. iPhone 8 telefonunuzun camı kırılıp ve çatladıysa servislerinde belirli bir fiyat karşılığında değiştirebilirsiniz.

Telefonu düşüpte ekranı kırılan veya çatlayan İphone 8 kullanıcılarının en çok sorduğu sorulardan biri iPhone 8 ekran değişimi fiyatı ne kadar? Eğer telefonunuzun ekranı kırıldıysa veya çatladıysa paniğe kapılmayın. iPhone servislerinde telefonunuzun camını orninali ile belirli bir ücret karşılığında değiştirebilirsiniz. iPhone yetkili servisleri ve App Store mağazaları bu işlemi yapıyor. Ayrıca telefonunuzu garantiye gönderip ödemeyi garantiye yaparak da telefonunuzun ekranını değiştirebilirsiniz.

iPhone 8 Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 8 henüz tanıtılmadığı için ekran değişimi fiyatı belirlenmedi. Fakat iPhone 8 tanıtıldıktan sonra iPhone resmi web sitesi üzerinden ekran onarımı fiyatlandırılması paylaşılacaktır. Paylaşılır paylaşılmaz iPhone 8 cam değişimi fiyatına buradan ulaşabileceksiniz.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Öncelikle telefonunuzu garantiye veya iPhone servisine götürmeniz gerekiyor. Burada telefonunuzu inceledikten sonra sizlerden ekran değişimi ücreti isteyecekler. Ödemeyi yaptıktan sonra yani iç ekran + ön cam + dokunmatik alan + dış panelden oluşan orjinal ürünler ile değiştiriliyor.

iPhone 8 Ekran Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  • iPgone 8 kırılan ekran garanti kapsamına girer mi?

Düşürüp ekranını kırmış veya çatlatmış olduğunuz iPhone 8 telefonunuzun ekranını ücretsiz değiştiremezsiniz. Kullanıcı kaynaklı bir hata olduğundan dolayı ancak ücretini ödeyerek değiştirebilirsiniz.

  • iPhone 8 ekranını nerede değiştirebilirim?

Ekran camını telefonunuzu aldığınız yere götürüp garantiye gönderirseniz daha sonra garanti sizinle iletişime geçip ekran ücretini talep edecektir. Ekran ücretini ödeyerek telefonunuzun ekranını değiştirebilirsiniz. Eğer uzun sürsün istemiyorsanız App Store mağazalarına uğrayıp oralardan değişim talep edebilirsiniz.

  • Telefonunumun orjinalliği bozulur mu?

Eğer iPhone yetkili servislerde ekran camını değişirseniz telefonunuzun orjinalliği bozulmaz. Fakat dışarıda bulunan tamircilerden yaptırırsanız daha düşük fiyata yaptırabilirsiniz. Fakat ekranınızın orjinal olup olmadığı tartışılır. Bunu pek önermiyoruz.

  • Tamir sırasında telefonumda bulunan bilgiler silinir mi?

Telefonunuzda bulunan bilgiler silinmez.

  • Ekran değişimi yaptıktan sonra dokunmatik ekranda sorun yaşar mıyım?

Herhangi bir sorun yaşamazsınız ve telefonunuzu eskisi gibi kullanmaya devam edersiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ