Mobil Uzman

iPhone 8 3GB RAM ve 512GB’lık depolama alanı olacak

iPhone 8 3GB RAM ve 512GB’lık depolama alanı olacak

iPhone 8’in merak edilen özellikleri bir bir ortaya çıkıyor.  iPhone 8, 3 GB RAM ve  64, 256 ve 512 GB’lık depolama alanı ile karşımıza çıkacak.

iPhone 8’in özellikleri bir bir ortaya çıkmaya başladı. En son yayınlanan videoda İphone 8’in Touch ID sensörünün telefonun arka kısmında olduğu gösterilmişti. Şimdi en son çıkan yeni haberlerde ise iPhone 8 iPhone 7 Plus’da olduğu gibi 3GB ram ile karşınıza çıkacak.

iPhone 8’lerde Depolama Alanı Kapasitesi Arttırılıyor

Eylül ayında tanıtımının yapılması beklenen iPhone 8 akıllı telefonda depolama alanının kapasitesi de arttırılıyor. Çıkan haberlere göre OLED ekranlı iPhone 8 akıllı telefonlarda depolama alanı 64, 256 ve 512 GB’lık seçenekler ile satışa sunulacak.

SanDisk 64GB

GeekBar tarafından yayınlanan bir fotoğrafta SanDisk’in ürettiği 64 GB’lık NAND flaş görülüyor. GeekBar tarafından verilen bilgilere göre 256 GB’lık depolama alanlarınında SanDisk tarafından üretileceği söyleniyor. Rapora göre depolama ünitelerini SanDisk, Toshiba, Samsung ve SK Hynix üretiyor.

iPhone 8’in64, 256 ve 512 GB’lık depolama alanı,ve çerçevesiz OLED ekran olarak karşımıza çıkacak olması diğer iPhone ürünlerine göre fiyatı daha fazla olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ