Mobil Uzman

iPhone 7 En Çok Satılan Renk Hangisi?

iPhone 7 En Çok Satılan Renk Hangisi?

iPhone 7 Renkleri

Apple, her geçen gün geliştirdiği iPhone telefonlarla kullanıcıların hem hızlı hem konforlu hem de estetik bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Kendine özgü geliştirdiği işletim sistemi, ara yüz ve kullanım pratiğinin yanı sıra yine kendine özgü artık klasikleşmiş bir dış görünüm sağladığı telefonların kullanıcı ve hayran kitlesi oldukça fazla. Piyasaya sürülen son modellerden biri olan iPhone 7’de ise farklı renk seçenekleri sunuluyor.

iPhone 7 Hangi Renk Alınmalı?

Kullanıcının kendi zevkine göre tercih ettiği bu renkler arasında özellikle Gold ve Rose World telefonları kadınlar daha çok tercih ediyor. Aynı zamanda çizilme durumunda belli olma, çabuk deforme olma ya da yansıma gibi sorunlar yaşamamak için genellikle koyu tonlar tercih ediliyor. Hangi renk alınmalı gibi bir sorunun cevabı ise tamamen kullanıcının kendine kalmış olsa da Jet Black renk seçeneği çok çabuk çizilmesi sebebi ile tercih edilmiyor.

iPhone Renkleri

İphone 7 modelinde Black, Silver, Gold, Rose World, Kırmızı ve Jet Black renk seçenekleri bulunuyor.

iPhone 7 En Çok Satılan Renk

iPhone renk seçenekleri arasında en çok Black rengi tercih ediliyor. İkinci sırada ise Jet Black seçeneği geliyor. Bunun sebebi klasikleşmiş iPhone görüntüsü ve kullanıcıların kozmetik anlamda değişiklik istemeleri olarak açıklanabilir.

iPhone 7 En Çok Satılan Renk Hangisi?

iPhone 7 Renkleri Kırmızı

Apple iPhone 7 modelinin Kırmızı rengini de piyasaya sürdü. Çok fazla rağbet gören renkteki telefonların fiyatı diğer renklere oranla biraz daha yüksek.

iPhone 7 Gümüş

iPhone 7 Gümüş cinsiyet fark etmeksizin birçok kişinin kullandığı bir telefon olsa da hem klasikleşmiş iPhone görüntüsünden ödün vermemek hem de alışılmışın dışına çıkmamak adına tercih edilen gümüş renk seçeneği en az rağbet gören renk olarak duyurulmuş durumda.

iPhone 7 Silver

iPhone 7 Silver renk seçeneğinin genellikle 128 GB hafızaya sahip modelleri tercih ediliyor. Aplle’ın son yıllarda piyasaya sürdüğü telefonların çoğunda Silver renk seçeneği artık fazla tercih edilmiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ