Mobil Uzman

iOS 12 Ne Zaman Çıkacak? Hangi Cihazlara Gelecek?

iOS 12 Ne Zaman Çıkacak? Hangi Cihazlara Gelecek?

Apple’ın piyasaya sürmüş olduğu İOS 11 sürümünün ardından çıkaracağı İOS 12 sürümü büyük bir heyecan içerisinde beklenmekte ve bu sürümün ne zaman çıkacağı konusu büyük bir merak uyandırmaktadır. iPhone kullanıcıları tarafından ios 12 ne zaman çıkacak? sorusu cevabı merakla beklenmektedir. Özellikle de İOS 11’in App kullanıcılarının beklentilerini karşılamamış olması nedeniyle bu bekleyiş daha da büyük bir heyecan uyandırmaktadır. Apple firmasının İOS 11 sürümü sonrası için hazırlamış olduğu İOS 12 ile ilgili olarak yeni bilgiler gelmeye devam etmekte. İOS 12 mobil işletim sisteminin kullanıcıya sunum tarihi ile ilgili sıklıkla yeni soru işaretleri ortaya çıkmaya başlamış durumda.

iOS 12 Ne Zaman Çıkacak?

Böylesine heyecan içinde beklenen İOS 12 mobil işletim sisteminin ne zaman çıkacağı konusuyla ilgili olarak Apple, ilk olarak iOS 12 sürümünün güncellemesinin WWDC 2018 konferansının düzenlenmesi sırasında tanıtımını yapacak. Bunun anlamı WWDC 2018 Dünya Geliştiriciler Konferansı esnasında tanıtılacak olmasıdır. WWDC 2018 konferansının tarihi ise uzun yıllar boyunca olduğu gibi 2018 Haziran ayından düzenlenecek gibi görülmektedir. iOS sürümünün tanıtım tarihi ile ilgili olarak Apple tarafından kesin bir tarih açıklanmış durumda değil. Fakat WWDC 2018 konferansını yaz aylarında düzenlemeyi tercih edeceği düşünülmektedir.

iOS 12 Hangi Cihazlara Gelecek?

Apple’ın WWDC 2018 konferansında iOs 12 mobil işletim sistemi tanıtımını gerçekleştirmesi sonrasında bu sürümün sunumu ilk olarak geliştiriciler için yapılacak. iOS 12 ilk etap da beta olarak başlatılacak ve bu süreç boyunca geliştirilmesi sürdürülecektir. iOS 12 sürümünün sunulmaya başlaması ise 2018 Eylül ile 2018 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecektir. Ancak bu tüm iPhone, iPod ve iPad modellerinin iOS 12 güncellemesini alacağı anlamını taşımıyor.

iOS 12 Sürümü Yüklenecek Olan iPhone Modelleri?

iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X

iOS 12 Sürümü Yüklenecek Olan iPad Modelleri?

5 inç iPad Pro model 2017 , 9 inç iPad Pro 2017 model , 7 inç iPad 2017 model , 7 inç iPad Pro, ilk nesil olan 9 inç iPad Pro ,iPad mini 3 , iPad mini 4 , iPad Air 2.

iOS 12 sürümü yüklenecek olan iPod modeli ise şu an için yalnızca iPod touch 6. nesil olarak tahmin edilmekte. Fakat Apple, iOS 12. sürüm ile iPod güncellemesine de son verilmesi söz konusu olabilir.

iOS 12 Ne Zaman Çıkacak?

iOS 12 Özellikleri?

Tüm destekli Apple cihazlar tarafından yüklenecek olan iOS 12 sürümü özellikleri arasında daha çok performans iyileştirici olmak yer alıyor. iOS 11’in sahip olduğu köklü değişiklikler ve majör yenilikler iOS 12 sürümünün özellikleri arasında bulunmayacak. Daha iyi performans sağlayan ve şikayete neden olan hatalardan tamamen arındırılmış niteliğe sahip olan bir iOS 12 sürümü olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ