Mobil Uzman

Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma

Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma

Mobil cihazların kullanım oranının gittikçe arttığı bu dönemde her gün yeni bir uygulama ve güncelleme ile karşı karşıyayız. Özellikle sosyal medya uygulamaları günün her saati kullanıcıların içinde yer aldığı önemli ve oldukça aktif bir mecra. Sosyal medya uygulamaları arasında Instagram hem kullanımının kolay oluşu hem ünlülerin de kullanıyor oluşu ve görsel odaklı oluşu yönünden milyonlarca kullanıcı bulunuyor.

Instagram Nedir

Instagram ilk yayınlandığı dönemde sadece fotoğraf paylaşmaya ve beğenmeye dayalı takip sistemi bulunan bir uygulamayken bugün direk mesajlaşma sisteminin olduğu, canlı yayın yapılabildiği ve kısa videoları da paylaşıldığı çok özellikli bir uygulama.

Instagram'da Takip Etmeyenleri Bulma

Instagram Nasıl Çalışır

Instagram uygulaması AppStore ve GooglePlay üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Uygulamaya mail adresi ya da Facebook üzerinden kaydolarak arkadaşlarınızı takip etmeye başlayabilirsiniz. Uygulama üzerinden fotoğraf ve video çekilebileceği gibi aynı zamanda telefonunuzun galerisinde bulunan fotoğraf ve videoları da ekleyebilmektesiniz. Yakın arkadaşlarınız ya da ilgi alanlarınızın ortak olduğu birçok kullanıcıyı takip edebilirsiniz.

Instagram Takipçi

Instagram uygulamasında günümüzde hem prestij hem de marka değerinin güçlendirilmesi adına takipçi sayısının çok olması ve takipçiler ile etkileşim sağlanması büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle takipçi çoğaltmanın birden fazla yöntemi bulunmaktadır. Birçok kişisel kullanıcı ve işletme bu yöntemleri uygulayarak takipçi kazanmaktadır. Ancak bazı Instagram kullanıcıları takip ettikleri kişileri takipten çıkarmaktadır. Bu nedenle birçok uygulama vardır ki takipten çıkaranlar gösteren.

Instagram’da Takip Etmeyenleri Bulma

Instagram’da takipten çıkaranları tespit eden ve bu kullanıcıları takipten çıkarma işlemini gerçekleştiren birçok uygulama mevcuttur. Bu uygulamalardan bazıları; Crowdfile, InstaFollow, Unfollowers uygulamalarıdır. Bu uygulamaları GooglePlay ya da AppStore’dan cihazınıza indirerek Instagram hesap bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Daha sonra sizi takipten çıkaranların listesi ile karşılaşacaksınız. Bu listede bulunan kullanıcıları toplu bir şekilde takipten çıkarmak da mümkün.

Instagram'da Takip Etmeyenleri Bulma

Instagram’da Takip Etmeyenleri Toplu Silme İşlemi

Daha kalabalık bir takipçi kitlesine ulaşmak için birçok kullanıcı kendisini takip etmeyenleri tespit edip takipten çıkarmak istemektedir. Bu yöntemin pratik ve hızlı bir şekilde uygulanabileceği uygulama örneklerini yukarıda belirtmiştik. Belli bir süre içerisinde takipçi çıkarma işlemi kolay olsa da özellikle işletmelerin açtığı Instagram hesaplarının çok işine yarayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ