Mobil Uzman

Instagram Uygulama Kaldırma (Kesin Çözüm)

Instagram Uygulama Kaldırma (Kesin Çözüm)

Instagram uygulama kaldırma yöntemi ile istemeden veya isteyerek izin verdiğiniz ve kaldırmak istediğiniz uygulamarı kaldırabilirsiniz.

Instagram profillerinin daha fazla takipçiye ulaşması için bazı uygulamara izinler verilmesi gerekiyor. Ayrıca instagram ile ilişkilendirilen bunların dışında farklı uygulamar da bulunuyor. Bu uygulamar sizin arkadaş listenize müdahale edebiliyor veya sizin adınıza başka kişileri takip edebiliyor. Hal böyle oldukça da kullanıcılar bu durumdan rahatsız olup uygulamaları kaldırmak istiyorlar. Bizde bu yazımızı Instagram’da uygulama kaldırmak isteyenler için yayınladık.

Bilmeden veya istemeden Instagram uygulamalarına izin vermiş olabilirsiniz. Bu uygulamalar canınız sıktıysa yapacağınız çok basit bir işlem ile instagram uygulama kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram profilimi takip edenler, profilime son bakanlar, engelleyenleri görmek, engellediklerimi görmek, hesap yöneticisi uygulamaları ve fotoğraf düzenleme uygulamaları sizin adınıza başka profilleri takip edebilir. Uygulama üzerinden profilinize erişen kişiler izin verdiğiniz için sizin profiliniz ile dilediklerini yapabilirler. Eğer sizinde takipçileriniz kendiliğinden artıyorsa hesabınızda işlem yapan uygulamar mevcuttur. Bu uygulamaları kaldırmadıkça sorunla her zaman karşılaşırsınız. Bu yazımızda da instagram uygulamalarını kaldırma yöntemine yer verdik.

Instagram’da Uygulama Nasıl Kaldırılır?

Instagram’da uygulama kaldırma işlemini resimli olarak anlatacağız. Bu işlem ile izin vermiş olduğunuz instagram uygulamalarını kaldırabileceksiniz. Uygulamaları kaldırmak için taracıyı üzerinden instagram hesabına giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yapıp aşağıdaki adımları takip ederek sonuca ulaşabilirsiniz.

Adım 1: Öncelikle buradan bilgisayar veya mobil tarayıcıdan instagram’a giriş yapın.

Adım 2: Profile giriş yaptıktan sonra Profili Düzenle yazısının yanında bulunan Ayarlar sekmesine tıklayın.

Instagram Uygulama Kaldırma

Adım 3: Ayarlar sekmesine tıkladıktan sonra İzinli Uygulamalar‘a tıklayın.

Instagram Uygulama Kaldırma

Adım 4: İzinli Uygulamalara giriş yaptıktan sonra burada izin verdiğiniz uygulamalar listelenecektir. Burada izin vermiş olduğunuz instagram uygulamalarını kaldırabilirsiniz. Eğer burada herhangi bir uygulama yoksa zaten hiç bir uygulamaya izin vermemişsinizdir.

Instagram Uygulama Kaldırma

İnstagramda Takip Ettiklerim Artıyor

İzin verdiğiniz uygulamaların yöneticileri sizin hesabınız ile istedikleri profilleri takip edebiliyorlar. Ayrıca sizin adınıza paylaşımlar yapıp, takipçilerinize mesaj dahi gönderebilirler. Instagram takipçisi arttırmak için yapılan bu uygulamarı izin listenizden kaldırabilirsiniz. Uygulamaları kaldırdıktan sonra hesap şifrenizi değiştirmeyi unutmayın!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ