Mobil Uzman

Instagram Hesabı Dondurma ve Kalıcı Olarak Silme

Instagram Hesabı Dondurma ve Kalıcı Olarak Silme
  • Instagram
  • 0 YORUM
  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Kişi Oy Verdi, 5 Üzerinden Ortalama Puan: 1,00. Bu Yazıya Oy Vermek İster Misiniz?
    Loading...

Instagram hesap silme veya instagram hesap dondurma işlemi yapıp sonradan tekrar girmek istiyorsanız detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Instagram hesabınızı bir süre kullanmak istemiyorsanız dondurabilirsiniz. Veya artık instagram hesabını kullanmak istemiyorsanız instagram hesabını kalıcı olarak silme işlemi yapabilirsiniz. Bu yazımızda hesabınızı nasıl donduracağınız ve nasıl kalıcı olarak sileceğiniz detaylı anlatımlı olarak paylaşılmıştır.

Kişisel ya da iş sebebiyle hesabınızı kapatmak isterseniz bunu ne yazık ki uygulama içinden gerçekleştiremezsiniz. Telefonunuzdaki instagram uygulaması içinde bu özelliği boşuna aramayın. Instagram.com adresine bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdaki tarayıcıdan giriş yapmanız gerekiyor.

Instagram Hesabı Dondurma

Giriş yaptıktan sonra üst sağda bulunan gördüğünüz simgeye basıyoruz.

Instagram Hesabı Dondurma 1Kişisel sayfanıza girdiğinizde Profili Düzenle’yi tıklayarak ayarlara giriyoruz.

Instagram Hesabı Dondurma 2

Açılan ekranın en altında sağ köşede mavi renkli Hesabımı Geçici Olarak Kapat yazısına tıklıyoruz.

Instagram Hesabı Dondurma 3

Burada size gerekli uyarılar yapılıyor. Haftada sadece bir kere dondurabilirsiniz hesabınızı. Instagram hesabını dondurma işleminin ardından tekrar giriş yaparsanız görünür hale gelir hesabınız. Bu ekranda instagram hesabınızı neden dondurduğunuzu seçip en alttaki Hesabı Geçici Olarak Kapat’a bastığınızda instagram hesabınız geçici olarak dondurulacaktır.

Instagram Hesabı Dondurma 4

Instagram Hesabı Silme

Instagram hesabınızı sildiğiniz zaman bunun geri dönüşü ne yazık ki yok. Silme işlemi geri alınamıyor, hesabı dondurma özelliğindeki gibi tekrar online olduğunuzda hesabınız geri gelmez. Tam olarak emin değilseniz bu işlemi yapmayınız. Instagram hesabını sildiğinizde fotoğraflarınız, videolarınız, takipçileriniz kısaca her şey silinir.

Bu adrese tıklayıp açılan sayfada uyarıları okuyarak hesabınızı neden sildiğinizi seçip şifrenizi tekrar girip kırmızı Hesabımı Kalıcı Olarak Sil yazısına bastığınızda instagram hesabınız kalıcı olarak silinir. Tekrar hesap açmak istediğinizde ayni ismi bir daha kullanamazsınız.

Instagram Hesabı Dondurma 5

Gördüğünüz gibi instagram hesabını silme ve instagram hesabını dondurma bu kadar basit. Yardımcı olduysak ne mutlu bize.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ