Mobil Uzman

Huawei Uygulamaları (Güncel)

Huawei Uygulamaları (Güncel)

Apple ve Samsung gibi önemli markaların ardından diğer markalar arasından sivrilmeye başlayan Huawei, dünya çapında bir marka olabilmek adına çok ciddi çalışmalar içerisinde yer alıyor. Şirket teknoloji devleri ile yarışabilmek adına özel uygulama mağazası kullanmaya başlayacaktır. Bu alanda Huawei uygulamaları detayları Nisan ayı içerisinde açıklanmıştı. Yapılan açıklamalarda AppGallery olarak açılacak olan mağaza, yakın bir zaman içinde indirilerek kullanılmaya başlanılabilecektir. Huawei P20 ve 920 Pro modellerinde kurulu olarak gelecek mağaza, kullanıcılarına pek çok avantaj getiriyor.

Huawei Uygulamaları

AppGallery Özellikleri

Ben, yönetici, popüler, kategori, öne çıkan olmak üzere beş sekmeden oluşan bu mağaza, Huawei’in konumunu güçlendireceğe benziyor. Şirket bunun yanında bazı uygulamalar ile de ön plana çıkmayı hedefliyor. Öncelikle Asya pazarında kendisini göstermesi beklenen bu mağaza, ilerleyen dönemlerde farklı pazarlarda da yer alacaktır. Bunun yanında Huawei sahipleri de üçüncü bir parti uygulamalarını aktif hale getirerek uygulamayı otomatik olarak indirebileceklerdir. Bu servis Ben sekmesinden pasif hale getirilebiliyor. Bunun yanında tamamen de silinebilir. Mağaza silinse bile indirilen tüm uygulamalar telefonda kalacaktır.

Mobil Hizmetler

Erişilebilirlik bölgeden bölgeye değişse bile ödemeler, push bildirimleri, kimliği şeklinde Huawei mobil hizmetleri bulunmaktadır. Bunlar arasında Huawei kimliği; sağlık, wear, HiCoulf, Phone Clone, HiCare, HiGame, Temalara erişebilmek için gereklidir. Uygulama bir kez kullanıldığında Huawei kimliğine kayıt olmaları mümkün olacaktır. Hesabınızı yönetmek adına kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bunun için ayarlar bölümünden Huawei kimliği kısmına gidebilirsiniz.

Huawei Sürücüleri İndirme

Bu alanda Huawei yazılım güncelleme aracı kullanılarak en güncel sürücülerin indirilmesi söz konusu olacaktır. Sürücüler Huawei donanımlarını için işletim sisteminizi yazılımlar ile de iletişim kurmasına olanak tanıyacaktır. Sistem performansınızı, donanımınıza, iyileştirmeye yarayan güncelleme seçenekleri sistem hatalarının da önüne geçecektir. Eski ve bozuk Huawei sürücüleri sistem hatalarına neden olabilir.

Hatta bu şekilde sürücülerin kurulması sorunları çok daha kötü bir hale getirebilmektedir. Eğer aygıt sürücülerinin güncellenmesi konusunda herhangi bir deneyime sahip değil iseniz Huawei sürücü aracını indirerek otomatik olarak sürücülerinizi indirebilirsiniz. Bu araç sizi hatalı sürücüleri kurmaktan koruyacaktır. Bu şekilde sorunsuz bir sistem kurabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ