Mobil Uzman

Huawei Bildirim Sorunu Nasıl Çözülür 2020

Huawei için bildirim sorunu bazen can sıkıcı olabiliyor. Bu yazımızda Huawei Bildirim Sorunu ile alakalı tüm detayları siz Huawei kullanıcılarına anlattık.

Huawei son dönemde çıkış yakalayan markalar arasında yer alıyor. Son dönemde popüler telefon markası Huawei Bildirim Sorunu sık sık yaşanmaya başladı. Piyasada kendisine ciddi anlamda bir yer edinen Huawei bundan birkaç yıl önce kendi pazarında satış yapan vasat altı bir markaydı. Ancak günümüzde Huawei marka telefonlar dünyanın pek çok yerinde kullanılıyor. Ülkemizde de Huawei kullanan insan sayısı her geçen gün artıyor.

Huawei Bildirim Sorunu birçok kullanıcının ortak şikayeti olmuş durumda bu yazımızda Huawei Bildirim Sorunu Nasıl Çözülür bunlardan bahsedeceğiz.

Huawei Bildirim Sorunu Nasıl Çözülür 2020

Huawei Bildirim Sorunu Çözme

Bazen klasikleşmiş hatalar meydana gelebiliyor. Bildirim sorunu da bunlardan bir tanesi bu yazımızda kilitli ekranda görünmeyen bildirimlerin nasıl rahat bir şekilde görülebileceğini adım adım sizlere anlatacağız. Huawei uygulama bildirimleri ekrana gelmiyorsa hemen aşağıda yer alan komutları uygulayarak sizler de bu durumu ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer farklı sorunlarınız var ise de bunların çözümü için bize yazabilirsiniz.

  1. Ayarlar
  2. Uygulamalar ve Bildirimler
  3. Bildirim yönetimi
  4. Üç nokta işaretine giriniz.
  5. Kilit ekran bildirimleri

Huawei telefonlarda klasik hale gelen bildirim sorunu aslında kısa sürede çözülebilir. Ancak uygulamalara göre farklılıkların olduğunu da söylemekte yarar var.   Uygulamalar verilen izinler doğrultusunda çalışır. Yani siz bildirime izin vermezseniz bildirim direkt olarak gelmez ve sizde göremezsiniz.

Bildirim sorunu uygulamalara göre farklılıklar gösterebilir. Önemli olan sorun yaşanan uygulamaların aktif hale getirilmesi ile bu sorun ortadan kalkacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ