Mobil Uzman

General Mobile Discovery Temaları

General Mobile Discovery Temaları

General Mobile Discovery, bir telefon markasıdır. 2014 yılında satışa sunulan ve o dönem çok gören Android telefon kullanıcılına birçok hizmet vermektedir. Çeşitli modelleri bulunan telefon da Android işletim sistemi bulunmaktadır. Harici hafıza kartı da takılabilen telefonun kamera çözünürlüğü, 8 MP’dir. Şarj dayanıklılığı ile diğer dokunmatik ekran Android telefonlarından kendini ayıran General Mobile Discover, gün geçtikçe çeşitli modeller çıkarmaya devam etmektedir.

Arka Plan Görüntüsü Nasıl Değiştirilir?

Telefon kullanıcıları, satın aldıkları telefonları kişiselleştirme eyleminde bulunmaktadırlar. Akıllı telefonlar piyasaya çıkmadan öne, tuşlu telefonlarda melodi indirme, oluşturma, tema indirme ve özel temalar en çok talep gören fonksiyonlar arasında olmuştur. Akıllı telefonlarda bu durum yerini, sevilen şarkıları telefon zil sesi yapma, arka plandaki temada şahsi fotoğraf kullanmaya bırakmıştır. Hatta tuş kilidini bile kullanıcılar, sadece kendilerinin bildiği harf, sayı ya da sembollerle oluşturabilmektedirler.

General Mobile Discovery, kullanıcılarına istedikleri temaları kullanma imkanı sunmaktadır. Tema, Android telefonun başlı başına değişmesini ve kişiselleştirilmesini sağlar. Kullanıcılar, kendi seçtikleri ara yüzler ile telefonlarını bir öteki halinden daha farklı kullanabilirler. Açık bir yazılıma sahip olan Android işletim sisteminde, tema değiştirmek oldukça kolaydır. Kullanıcılar Google Play Store‘dan tercih ettikleri temalardan birini seçip indirerek, telefonlarına yeni bir görünüm kazandırabilirler. Bazı temalar hem görüntü hem de performans olarak telefonu etkilemektedir. Eğer yavaş bir telefona, kaliteli ve performans özelliği olan bir tema yüklenirse, telefon eskisinden daha sağlıklı çalışacaktır.

Tema değişikliği sadece telefonlar için mümkün değildir. Android işletim sistemine sahip tabletlerde de tema değişimi yapmak mümkündür.

General Mobile Discovery Temaları

En Çok Kullanılan Ara Yüzler Nelerdir?

Günümüzde birçok kişinin tercih ettiği Android işletim sistemine sahip telefonla için birden fazla tema seçeneği vardır. Google’ın kullanıcılarına sunduğu bu imkan, kullanıcıların memnuniyetini sağlamaktadır. Kullanıcılar, Google Play Store’dan ücretli ve ücretsiz birçok temaya sahip olabilirler. Bunun yanı sıra eğer tercih ederlerse bilgisayardan da tema yüklemek mümkündür. Kullanıcıların memnuniyetine göre sıralanmış en iyi temalar;

 -Win 10 Launcher: Kullanıcılarına telefonlarını Windows10 işletim sistemi gibi kullanma imkanı sağlayan tema, telefon kaynaklarını da az kullanmaktadır. Ücretsiz olan Win10 Launcher, metro ara yüz özelliği ile kullanıcılara, telefonu kişiselleştirme imkanı vermektedir.

 -Zero Launcher: Bu tema Zero Team tarafından geliştirilmiştir. Bu temanın en önemli özelliği hızlı olmasıdır. Ayrıca kullanıcılara tamamen kişiselleştirme imkanı veren tema, oldukça verimlidir. Boyut olarak 1 MB yer kaplayan Zero Launche, kullanıcıların en çok tercih ettiği temalar arasında yerini almaktadır.

 -Holo Launcher: Tema sadece ara yüzü değiştiren bir tema değildir. Kullanıcılara masaüstünü ayarlama özelliği de sunan bu tema, Android 4.0.4 tabanını kullanmaktadır. Bu temanın en önemli özelliği kısıtlama sağlamadan bütün Android sistemlerinde çalışabilmesidir.

 -Themer: Themer, bir tema menajeri olarak adlandırılmaktadır. Kontrolü tamamen kullanıcısına bırakan bu tema, geri dönüşü de sağlamaktadır. Yani kullanıcı yeni temasını beğenmezse eski temasına kolayca dönebilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ