Mobil Uzman

Galaxy A6 ve A6+ Özellikleri ve Fiyatıyla Göz Dolduracak

Galaxy A6 ve A6+ Özellikleri ve Fiyatıyla Göz Dolduracak

Akıllı telefon deneince akla gelen ilk markalardan biri olan Samsung, rakipleriyle rekabet etmeye devam ediyor. Samsung son olarak yeni modelleri olan Galaxy A6 ve A6 Plus’ı piyasaya tanıtmak üzere. Henüz resmi açıdan bir tanıtım gerçekleşmedi ancak bazı bilgiler çoktan sızdırıldı bile. Birçok yeni özelliği bünyesinde barındıran modellere şimdiden ilgi büyük. Özellikle uzun zamandır fiyat konusunda çeşitli tahminler yürütülen telefona dair bütün bilgiler paylaşıldı. Özellikleri ve fiyatı konusundaki bilgileri bu yazımızda bulmanız mümkün.

Galaxy A6 ve A6+ Özellikleri ve Fiyatıyla Göz Dolduracak

Galaxy A6 Ve A6+ Hakkında

Samsung’un bu modelleri için orta segment tabiri uygun düşmektedir. Zaten Samsung görece yüksek segment modellerinde rakiplerine göre yüksek bir başarı sağlayamamaktadır. Galaxy A6 ve Galaxy A6 Plus modellerinin de çok satan orta segmentli modellerden olması bekleniyor. Firma stratejik olarak bu segmentteki modellere çok fazla elit özellikler yüklemiyor. Fiyat performansı da buna göre revize ediliyor. Her şeyden önce cihazlarla ilgili FCC onayları gerçekleştirildi. GeekBench adı verilen testten de geçirildiği için resmi tanıtım için çok az bir vakit kaldığı tahmin ediliyor.

Galaxy A6 ve Galaxy A6 Plus modeli arasındaki en ciddi farkın Ram olacağı düşünülüyor. Daha önce Samsung’un başka modellerinde de bu tip iki model arasında sadece Ram farkı olduğunu görmüştük. A6 3GB, A6+ ise 4GB Ram özelliğinde olacak. Exynos 7870, bu modellere ait uygun görülen işlemci. Yine de Plus  modeli için Snapdragon işlemcisinin olabileceği konusunda tahminler söz konusu. Parmak izi sensörü bulunan modellerin iki arka kamerası bulunacak. 16 MP kamera özelliğiyle dikkat çeken Galaxy A6 ve Galaxy A6 Plus, 32 GB dahili hafızaya sahip olacak. Fakat Plus modelinde harici anlamda 64 GB ek dahili hafıza şansı da bulunmakta. 2220×1080 çözünürlüklü ekranı 6 İnç olarak belirlenmiş.

Galaxy A6 ve A6+ Özellikleri ve Fiyatıyla Göz Dolduracak

Galaxy A6 ve Galaxy A6 Plus Fiyatları

Resmi tanıtım gerçekleşmediği için fiyatlar konusunda ancak belirli tahminler yapılabilmektedir. Galaxy A6 ve Galaxy A6 Plus için yapılan fiyat tahminlerinin birbirine çok yakın olduğu görülüyor. Galaxy A6 modelinin ortalama fiyatı 300 ile 350 Euro olarak tahmin ediliyor. Galaxy A6+ modelinin ise 350 ile 400 Euro arasından satışa sunulması bekleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ