Mobil Uzman

Fotoğraf Birleştirme Uygulamaları (Android-İOS)

Fotoğraf Birleştirme Uygulamaları (Android-İOS)

Akıllı telefon kameraları aralıksız iyileştiriliyor ve müthiş DSLR idrak ediciler ile donatılıyor. Ancak en iyi çekilen resimlere dahi rötuş ve düzenlemenin yapılması gerekir. Adobe Photoshop bu tarzda geliştirilen ve kullanıcılar tarafından seçilen en kaliteli ve başarılı düzenleme programıdır. Fakat fiyatlı olması ve acemi kullanıcılar tarafından caydırıcı olması ücretsiz ve kullanımı basit düzenleme programlara yöneltmektedir. Piyasada tamamen fiyatsız olarak kullanabileceğiniz eforlu resim editörleri vardır.

Photo Pos Pro Fotoğraf Birleştirme Uygulaması

Photo Pos GIMP kadar iyi bilinmemesiyle beraber, gelişmiş görüntü geliştirici vasıtalar ile dolup taşan başka en nitelikli fiyatsız fotoğraf birleştirme programlarından biridir. Arayüzü GIMP’in menüler ve vasıta çubuklarından daha akıllı ve ulaşılabilir. Her şey düzenli bir biçimde dizayn edilmiştir. Hala çok korkutucu değilse, Fotor’un filtre tabanlı yaklaşımını anımsayan isteğe bağlı bir acemi özelliği’de vardır. Uzman düzeni, karışık düzenleme için hem tabakalar hem de tabaka maskeleri sunar. Ayrıca çarpıkları ve seviyeleri elle ayarlamak için taşıtlar bile vardır. Tek tuşla tıklanan filtrelere ana menü üzerinden ulaşmaya devam edebilirsiniz. Ancak düzenleme mevzusunda çok daha fazla taşıtlar kapsar. Photo Pos Pro’nun fiyatsız versiyonu bir dezavantaja sahiptir. Dosyalar sadece maksimum 1,000 x 1,800 piksel çözünürlükte saklanabilir. Bu da profesyonel olarak yazılmasını istiyorsanız çok minik olabilir. Bu kısıtlamayı eğer ki kaldırmak istiyorsanız, Photo Pos Pro Premium kullanmanız gerekir.

Fotoğraf Birleştirme Uygulamaları

Gimp Fotoğraf Birleştirme Uygulaması

Tamamen fiyatsız resim düzenleme programı olan GIMP çevresinde en eforlu fiyatsız ve Türkçe resim editörüdür. Birinci sınıf yazılımlarda bulacağınız vasıtalara muhteşem biçimde uyan şaşırtıcı taşıtlar ile doludur ve her zaman daha çoğu ilave edilir. Resim tertip etme taşıt seti afallatıcıdır ve tabakalar, maskeler, çarpıklar ve seviyeler kapsar. Yanılgıları muhteşem kopya damgası ile silebilir, özel fırçalar oluşturabilir, perspektif farklılıkları uygulayabilir ve izole alanlara akıllı tercih vasıtaları ile farklılıklar uygulayabilirsiniz. GIMP eforu ve elastikliği sayesinde Windows ve Mac için en iyi ücretsiz resim editörüdür.

Photo Scape Fotoğraf Birleştirme Uygulaması

PhotoScape oldukça kolay bir fiyatsız ve Türkçe resim düzenleyicisi gibi görünebilir, ancak ana menüye bir göz atın. Raw dönüştürme, resim ufalama, birleştirme, animasyonlu GIF oluşturma ve hatta oldukça enteresan kullanışlı özellikler bulacaksınız. Çizgili grafik veya anekdota kağıdı yazdırabilme özelliği de mevcuttur. PhotoScape’in arayüzü, ilginç yapılandırmalarda sayfalara gruplandırılmış vasıtalar ile burada araştırdığımız tüm uygulamaların en ezoterik unsurları arasındadır. PhotoScape’in filtreleri işlevseldir ve başlangıç seviyesindeki gibi değildir. Bu sebeple süratli bir biçimde seviyelendirmek, apaçıklaştırmak veya fotoğraflara hafifçe filtreleme yapmak istiyorsanız iyi bir tercih yapın.

Xn Retro Fotoğraf Birleştirme Uygulaması

İsminden anlaşılacağı gibi XnRetro, resimleri modaya uygun biçimde daha önceki haline getirmek için planlandı. Kolay bir şekilde filtre yapabilir veya renk doygunluğunu muntazam bir kaydırıcı dizisi kullanarak değiştirebilirsiniz. Bazı filtreler ayrıca vintage stili için vignette alternatifi sunar. Orta formatlı filmin görünümünü taklit etmek için resminizi kare biçiminde kırpabilir ve telefonunuzla esrarengiz bir açı ile sürüklerseniz 90 derecelik çoğalışlarla döndürebilirsiniz.

Fotoğraf Birleştirme Uygulamaları

Paint Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Paint‘in kolaylığı en ehemmiyetli özelliklerinden biridir. GIMP’in saf eforuna gereksinim duymayan ufak misyonlar için muhteşem, süratli, kullanımı basit bir fiyatsız ve Türkçe fotoğraf birleştirme programıdır. Yani şahane bir resim editörüdür. Resimleri düzenleyip ve iyileştirmek için şahane özellikler kapsamaktadır. Arayüz bakımından GIMP programını anımsatıyor, ancak Paint geri alma geçmişi ve bir grup süzgeç çok rakamda topluluk tarafından oluşturulmuş eklenti ve verimli olan parlak 3D döndürme işlevi gibi ehemmiyetli düzenleme araçlarına ilave etmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ