Mobil Uzman

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil (Çözümlü Anlatım)

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil (Çözümlü Anlatım)

Teknolojik gelişmelere paralel olarak cep telefonlarındaki güncellemeler de değişmektedir. Bu değişmeler nedeni ile cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası alan kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Bu sorundan kurtulmak için bazı adımlar izlenmelidir.

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası Nasıl Çözülür?

Telefonlarınızda yeni sürümle uyumlu değil hatası alabilirsiniz. Bu durumda telefonunuzun uygulamalar kısmına girerek Google Play Store’u bulduktan sonra verilerin tamamını sil seçeneği tıklanır. Bu yöntem ile sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bir diğer yöntemde ise Ayarlar – güvenlik – bilinmeyen kaynaklar menüsünden kapalı olan menü açık hale getirilir. Sorunun çözülmesi için cihazınızın ROOT uyumlu olması gerekmektedir.

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil

Google Play Store Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Çözümü

Yeni bir oyun ya da uygulama indirirken cihazınız uyumlu değil hatası alabilirsiniz. Bu hata ile karşılaştığınızda ya uygulamanın Apk dosyasını internet üzerinden aratarak el ile cihazınıza yüklemelisiniz ya da Root edilmiş olan Android cihaza Market Helper uygulamasını indirebilirsiniz.

Uygulamalar kısmından Google Play Store kısmına giderek verilerin tamamını silebilir ve Google Play hesabını yeniden oluşturabilirsiniz. Bu yöntemler de sorun kısa sürede çözülmektedir.

Yapı Kredi Cüzdan Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil

Her istediğiniz yerde banka hesap ve kart bilgilerinizi kontrol edebileceğiniz Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirirken sorun yaşayabilirsiniz. Bunu en kısa yoldan çözümlemek için cihazınızdan ayarlar kısmına giriş yapın. Uygulamalar bölümünden Google Play Store adımını seçerek ön belleği temizlemeniz gerekmektedir.

Ön bellek temizleme işleminde varsa Yapı Kredi Cüzdan bilgileri de silinecektir. Veriyi sil seçeneğinden işlemler tamamlandıktan sonra Google Play’e yeniden giriş yapılarak ilgili uygulama indirilebilir.

Bluestacks Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil

Android işletim sistemi üzerindeki programların bilgisayarda da çalışmasını sağlayan uygulamaya Bluestacks denir. Bu uygulama sürekli geliştirildiği için yeni sürümün yüklenmesi gerekmektedir. Öncelikle mevcutta bulunan BlueStacks App uygulamasını kaldırmanız gerekiyor. Daha sonra en yeni sürüm olan BlueStacks App uygulamasını indirerek kurabilir ve sorundan kurtulabilirsiniz.

War Commander Rogue Assault Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil

Son dönemlerde popüler olan oyunlardan War Commander’in yeni sürümü piyasada yerini aldıkça, cihazlarınızda uyumlu değil sorunu almanız mümkündür. Bunun için hata düzenlemeleri yapılarak yeni sürüm Google Play üzerine eklenmiştir.

Öncelikle Google Play uygulamasını kaldırarak yeniden yükleyebilirsiniz. Bu durumda sorun düzelmez ise cihazda bulunan dosya yöneticisi kullanılarak indirilenler klasörüne giriş yapılır. Burada gerekli uygulama açılarak sorunsuz bir şekilde kurulabilir.

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil

Fifa 16 Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil

Play Sotre’de yayınlanan Fifa 16 oyununu bazı kullanıcılar hata nedeni ile cihazlarına indiremiyor. Android sürümü yetse de oyun indirilemiyor ise dışarıdan APK olarak indirilebilir. Diğer bir yöntemde ise Ayarlar – güvenlik – bilinmeyen kaynaklar kapalı konumdan açık hale getirilir. Daha sonra cihaz kapatılıp açılarak oyun yüklenebilir.

Whatsapp Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Tablet

Tabletinize WhatsApp uygulamasını indirmek istediğinizde whatsapp bu sürümle uyumlu değil ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunu çözümlemek için öncelikle Google Play – Ayarlar – Otomatik güncelleme adımları takip edilerek Google güncellemesi tamamlanır. İletişim numaranız ile hesap eşleştirilir. Bu sayede sorun çözülmüş olur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ