Mobil Uzman

Bilgisayardan instagram DM (Direkt Mesaj Gönderme)

Bilgisayardan instagram DM (Direkt Mesaj Gönderme)

Bilgisayardan İnstagram Kullanma

İnstagram, sürekli olarak geliştirilmesi sayesinde son dönemlerde en çok kullanılan sosyal medya programı olmuştur. Genellikle telefonlardan kullanılıyor olsa da, yapılan geliştirmeler ile artık bilgisayar üzerinden de İnstagram’a girilebilmektedir. Bunun için bilgisayar tarayıcılarına girilerek, İnstagram’ın orijinal web sitesine giriş yapmak yeterlidir. Siteye giriş yapılmasının ardından kullanıcı adının ve şifresinin yazılması ile hesap ile direkt olarak bağlantı kurulabilmektedir.

İnstagram DM PC İndir

İnstagram’dan direkt DM atabilmek için de yine bahsi geçen internet sitesi kullanılabilmektedir. Son dönemlerde eklenen özellikler sayesinde artık sadece profilde fotoğraf ve video paylaşmak yerine, artık direkt olarak kişiye de fotoğraf gönderilebilecektir. Bu özelliği sayesinde İnstagram diğer sosyal medya programlarından bir hayli öne geçmiştir.

Bilgisayardan instagram DM

İnstagram Direct Giriş

İnstagram’a artık web sitesinden de girilebildiği için, platform kullanıcıları direkt olarak hesaplarına erişim sağlayabilmektedirler. Bilgisayardan İnstagram DM atılabilmesi kolay hale geldiği için artık mesajlaşma amacı ile de web tarayıcısındaki platform kullanılabilmektedir. Bu sayede İnstagram haricinde kullanılan sosyal medya uygulamalarına duyulan ihtiyaç büyük ölçüde azalmıştır.

İnstagram DM Bakma

İnstagram bilgisayardan girme özelliğini getirerek kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamıştır. Kapsamlı bir uygulama olmasından dolayı telefonlardan girildiğinde cihazın şarjı oldukça hızlı tükenmektedir. Bu nedenle bilgisayar başında vakit geçiren çok sayıda kişi, internet tarayıcıları sayesinde direkt olarak hesaplarına erişim sağlayabilmektedirler.

Bilgisayardan İnstagram Mesajları

Bilgisayardan DM’lere bakmak için orijinal web sitesine giriş yapmak yeterlidir. Kullanıcılar, hesaplarına girerek anında yeni eklenen özelliklerden faydalanabilmektedirler. Bu sayede her türlü karşılıklı olarak iletişim kurulabilmektedir.

İnstagram Dm Atma

İnstagram’dan DM atabilmek için de kullanıcıların yalnızca mesaj göndermek istedikleri kişiyi seçmeleri yeterli olmaktadır. Sadece mesaj göndermek yerine, yapılan geliştirmeler sayesinde artık karşılıklı olarak fotoğraf ve video gönderilebilmektedir. Bu da İnstagram’ın kullanım oranlarını büyük ölçüde arttırmaktadır.

İnstagram DM İndir

İnstagram’a bilgisayar üzerinden girebilmek için herhangi bir uygulamanın indirilme zorunluluğu bulunmamaktadır. Orijinal web sitesine girilerek her türlü işlem yapılarak, DM kullanılabilmektedir. Fakat istek doğrultusunda Android uygulamaları indirilerek de bilgisayar üzerinden İnstagram’a girmek mümkündür.

Bilgisayardan instagram DM

Webstagram DM

İnstagram, son dönemlerde artık web tarayıcılarından da girilebildiği için Webstagram olarak da anılmaktadır. İnstagram hesabı olan kullanıcıların tamamı, bilgisayar üzerinden de herhangi bir indirme işlemi gerçekleştirmeden ücretsiz olarak sosyal medya hesaplarına ulaşabilmektedirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mercan dedi ki:

    Gerçekten çok yararlı bir yazı olmuş teşekkürler

BİR YORUM YAZ