Mobil Uzman

Badland Brawl Oyunu (Strateji Oyunu)

Badland Brawl Oyunu (Strateji Oyunu)

Bandland Brawl oyunu bir strateji oyunu olarak Android ve İos alanlarına uygun olarak düzenlenmiş bir oyundur. Stratejik hamleler ile birlikte robotların ve çeşitli canlıların yer aldığı bu dünyada sizlerde yer alabilirsiniz. Stratejik bilgiler ve nişan kabiliyeti ile birlikte multiplayer olarak oyunu oynamak mümkündür. Yeteneğin de önemli olmasına rağmen bir çeşit zeka oyunu gibi olan Bandland Brawl oyunu Bandland denilen bir bölgede geçiyor. Bu bölgede çeşitli varlıklar ile birlikte savaşlar yapılırken multiplayer kullanıcılara karşı tarafını oyuncuların oluşturması gerekiyor.

Ayrıca Bandland Brawl oyunu çeşitli mobil ödüllerle defalarca oyun haberlerine konu olmuştur. Bu oyunda çeşitli bulmacaların da etkisiyle birlikte zekanızı kullanarak bir şeyler başarmak sizin elinizde. Bu oyun bulmacalardan ve macera oyunu olmaktan çıkarak artık başarılı bir strateji oyununa dönüşmüştür. Bir çeşit klonlar oluşturarak türünüzü siz belirleyeceksiniz. Ardından bunlarla savaş sahnesinde yer alıyorsunuz. Bu savaşta merhamet duygusu yok. Tek amaç rakibin kulelerini yok ederek bu savaştan çıkmak. Ayrıca oyunda yer alan silahların tümünü hemen kullanmak mümkün değildir. Bunun için oyun içerisinde biraz vakit geçirmek gerekiyor.

Badland Brawl Oyunu (Strateji Oyunu)

Bandland Brawl Savaş Sonlarına Dikkat Edilmeli

Bandland Brawl oyununda savaş biter bitmez sakın uygulamayı kapatmayınız. Bandland Brawl oyununda savaşların sonunda sizlere verilen yumurtaların içinden tabiri caizse ganimet elde ediyorsunuz. Bu ekler ile birlikte sahip olduğunuz karakterleri geliştirip yeni karakterleri de satın almak mümkün hale geliyor. Eğer ki savaş süresi tamamlandığında ödül alınmıyor sanıyorsanız tamamıyla yanılıyorsunuz. Savaş bittiği zaman en çok kule hasarını veren taraf savaşı kazanmış oluyor. Yani açıkçası her savaşın bir kazananı ve kaybedeni oluyor. Oyun da aşırı derecede aksiyon sahnesi ve heyecan anlamında büyük bir eğlence ortamı sunuluyor. Oyunun amacı olarak Bandland yumurtalarının ele geçirilmesi demek mümkündür. Bu yumurtaları ele geçiren taraf diğerlerine göre karakterini daha fazla güçlendireceği için herkesi yenebilir duruma gelecektir. Bunu yapmak ise o kadar kolay olmayacaktır. Zekanı ve stratejik dehanı kullanarak Bandland’te sende bir lider olabilirsin.

Bandland Brawl Taktiklerinizi Geliştirin

Özellikle oyuncuların teknik anlamda bilgilere sahip olması oyunda mükemmel olacağı anlamına gelmez. Oyunun ücretsiz olması nedeniyle oldukça fazla oyuncusu olduğu bilinmektedir. Buna rağmen oyunda lider konuma gelebilmek belli bir zaman aldığı için çeşitli taktiklere ihtiyaç duyulmaktadır. Öncelikli amacınızın kulenizi kaybetmemek olduğunu unutmayın. İlk olarak kulenizi savunmaya yönelik hamleler yaparak rakibinizin nasıl oynadığını gözlemlemelisiniz. Ardından elinizde bulunan karakterler ile bitirici hamlelerinizi geliştirebilirsiniz. Savaşın sonunda elde ettiğiniz hazineleri biriktirmek amacıyla bekletmeyin. Sürekli olarak var olan karakterleri geliştirmeli ve yeni karakter alımı yapılmalıdır. Oyunu sadece savaş alanında kazanmak mümkün değildir. En gelişmişlik düzeyine sahip olmak sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.

Bandland Brawl Ücretsiz Mi?

Bandland Brawl oyunu ücretsiz olarak bütün platformlarda yerini aldı. Apk sürümlerinin de sunulduğu oyunu Google Play Store’da ve Apple Store’da ücretsiz bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca bu platformlardaki yorumlarına göre Bandland Brawl oyununun büyük bir kitlesi olduğunu görmek mümkündür. Bandland Brawl oyununu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Başka dil seçenekleri ile de oynanması mümkün olan oyunun eski oyununa nazaran daha çok nişancılık kapsamında ve stratejik anlamda geliştirildiği görülmektedir. İlk oyununda bulmaca temellerine dayanan Branland daha çok aksiyon temellerine dayanan bir oyun haline gelmiştir.

Badland Brawl Oyunu (Strateji Oyunu)

Bandland Brawl ve Bandland Arasındaki Farklar

Bandland oyununu oynayanlar bilirler. Bandland içinde eksik noktalar olduğu söylenip duruluyordu. Bunun giderildiği gözlemlenen Bandland Brawl oyununda tecrübelerinizi kullanarak yeni oyunda yeni oyunculara karşı daha iyi oyun sergileyebilirsiniz. Ancak eski oyuna nazaran amacın bulmaca çözme üzerinde kısıtlı kalmadığını düşünürseniz oyunda artık yeteneklerin konuştuğunu görebilirsiniz. Artık oyun içerisinde bulmacalarla sadece yol kat etmeyeceksiniz. Bir savaşçı olarak kalenizi savunacak ve rakibinizin kalesini imha ederek yumurtayı alacaksınız.

Bandland Brawl yeni oyununda başarılı olmak için düşünmek yerine Bandland Brawl dünyasında eğlenmeye bakın. Bu gibi oyunlar daha çok ücretli olarak piyasada yerini alırken bu oyunu ücretsiz olarak indirmelisiniz. Bandland Brawl oyununu indirmek için çeşitli platformlardan faydalanmak mümkündür. Özellikle gelecek olan güncellemeler ile birlikte gelişim göstereceği düşünülen oyunu sadece keyif için bile indirip denemek gerekiyor. Çoğu strateji oyununa göre oyunun temelleri para kazanmak üzerine kurulmamıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ