Mobil Uzman

Avea İnternet Paketleri (Türktelekom)

Avea İnternet Paketleri (Türktelekom)

Yakın geçmişte Türk Telekom ile güç birliği sağlayan Avea; gerek konuşma ve SMS gerek de mobil internet hizmetinde kullanıcıları memnun ediyor. Şimdilerde hemen hemen herkesin mobil cihazlarının bulunması ve internet kullanımının bir alışkanlık haline gelmesi operatörlerin de tariflerine internet hizmeti eklemesini sağlıyor. Aynı zamanda kullanıcıların ekonomik bir şekilde internet kullanımını sürdürebilmesi için farklı biçimlerde internet paketleri de alabilmek mümkün. Bu internet paketleri haftalık, aylık ya da faturalı, faturasız kullanıcılara özel olarak tasarlanmış ve pratik bir şekilde alınabilmesi ve kullanıma hemen başlaması açısından mutlu ediyor.

Avea’nın internet paketleri ‘Cepten Faturalı Ek İnternet Paketleri’, ‘Cepten Faturasız İnternet Paketleri’ ve ‘Bilgisayarımdan İnternet’ olarak üç ayrı şekilde oluşturduğu paketler mevcut. Her biri içerisinde aylık ve haftalık tarifler barındırıyor.

Avea İnternet Paketleri

Avea Haftalık İnternet Paketleri

4.5G 1 haftalık 1 GB internet paketinin 9 TL iken 1 haftalık 2 GB internet paketi 11 TL, 4 GB internet paketi ise 13 TL olarak fiyatlandırılmış durumda. Aynı zamanda 2 haftalık paketler de bulunuyor. 2 haftalık 1 GB 11, 2 GB 13 ve 4 GB 16 TL olarak fiyatlandırılmakta. Bu fiyatlar faturasız kullanıcılar için farklı sistemde oluşturulmuş.

Avea Faturalı Ek İnternet Paketi 2 GB

Avea’nın kullanıcılarına özel olarak oluşturduğu 2 GB kullanımlık ek internet paketi ise haftalık, 2 haftalık ve aylık olarak ayrılmış. Haftalık ve 2 haftalık paket fiyatı 11 TL iken aylık paket fiyatlandırması 17 TL olarak belirlenmiş.

Türk Telekom İnternet Paketleri Faturalı

Türk Telekom ve Avea iş birliği en çok hizmet alan kullanıcılar için avantajlı bir durum oluşturuyor. Türk Telekom alt yapısı ve Avea hizmet sistemi ile kullanıcılar hem konuşma hem de internet kullanımını daha hızlı ve güvenilir bir şekilde sürdürüyor. Faturalı tarifede ek internet paketleri hem kullanıcıların ekonomisine zarar vermiyor hem de acil durumlarda hayat kurtarıyor.

Selfy Ek İnternet

Avea ve Türk Telekom’un birlikte oluşturduğu Selfy sistemi kullanıcılara büyük avantajlar sağlıyor. Bu sistemde ek internet paketleri haftalık ve günlük olarak tanımlanabiliyor. 1 GB ve 2 GB seçeneklerinin bulunması ile her bütçeye uygun paketler minimum 3 TL maksimum 15 TL olarak fiyatlandırılıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ