Mobil Uzman

Agar.io Oyun Hilesi (Bol Hileli)

Agar.io Oyun Hilesi (Bol Hileli)

Agar.io İpuçları, Hileler ve Stratejiler

Agar.io nasıl oynanacağını öğrenmek için oldukça basit bir oyundur. Çok küçük bir küre ile başlarsınız ve bedeninizi büyütmek için daha küçük küreler tüketmeniz gerekir. Kısa bir süre içinde diğer oyuncunun kürelerini tüketecek kadar büyük olursunuz. Oradan daha büyük olanları engellerken, etraftaki küçük küreleri kovalarken, oyun sürekli olarak kedi ve fare oyununa geçer.

Sonuçta, Agar.io çok basit bir oyundur. Bununla birlikte, oyuncuların genel hayatta kalmalarına yardımcı olacak ve diğer oyuncular tarafından çekilme ihtimallerini azaltacak şekilde oyuna katılabilecekleri birçok Agar.io ipucu, hile ve strateji vardır.

Agar.io Yeni Başlayanlar İçin Hileler

Hedef – FFA’da hedef kitleselliğinizi göstermek için skor tablosuna ulaşana kadar kitle elde etmektir! Tamamlanmışsa size madeni para ve “DNA” veren günlük görevler de vardır. Rush modunda, zamanlayıcının süresi dolduğunda nesne en büyük hücre olacaktır.

Virüsler – Virüsler yeşil çivili dairelerdir ve haritanın çevresinde rastgele doğarlar. Bir virüs, daha küçük bir kütle hücresi için güvenli bir sığınak olabilir. Virüsten daha büyük hücreler için, bir virüse dönüşmek hücrenin 16 farklı parçaya bölünmesine neden olur. Tüm hücrelerinizi tutabiliyorsanız bu iyi bir şey olabilir, çünkü 16 bölümdeyken virüsleri yiyebilirsiniz, ancak daha sık bu sizin düşüşünüz olabilir. Yakın hücreler bir virüs tarafından bölünmüş bir hücreyi bulduğunda, bir çeşit çılgınlık başlar. Haritanın her yerinden gelen hücreler, sadece kendi tehlikelerine maruz kalmaya çalışmak için, sadece birkaç hücre yaşamını riske atarlar.

Agar.io Oyun Hilesi

Agar.io Oyun Hileleri

Bu oyunda bazı kötü hilelerin olması muhtemeldir, ama bu türden bir korsanlığı ele almayacağım. Bunun yerine odaklanacağım “yasal” hileler var. En yaygın dil ve sembollerle diğer hücrelere iletişim kurmak için ad alanınızı kullanıyor. Bunun popüler bir kullanımı, ekiplerin kullanıcı adlarının başında bir “etiket” kullanmalarıdır. Böylece, hücrenin hangi cildi kullandığı önemli olmaksızın bir takım arkadaşı olarak kolayca tanımlanabilir. Örneğin, birkaç popüler grup “MK” ve “FBI” dır, ve oynadıkları zaman, genel olarak tüm haritayı sonuna kadar kolayca domine etmek için birlikte çalışan büyük bir takım var.

Bir başka popüler kullanım, isminizdeki takımlardan bahsetmektir. Genellikle “ekip” ismine sahip bir hücre işbirliği yapmaya isteklidir, ama yırtıcılara dikkat etmek ister, takım adı verilen her hücre aslında dost değildir! Diğer basit bir hack her saatte giriş yapmak ve 20 serbest para toplamaktır. Ne zaman oynamak istersen, birkaç yüz paran varsa, bir saat süren güzel bir destek alabilirsin, bu da çok yararlı olabilir!

Pro İpuçları

Hücreyi bölmek için uzadıkça, kütlenin yarısını da çıkaracaksın. Bu, uzaktaki hücrelere ulaşmak için yararlıdır. Muhtemelen şahsen bilmediğin sürece kimseye güvenmemelisin. Agar.io oyuncuları hain!

Eğer sizden biraz daha büyük bir hücre sizi neredeyse kapsüllemişse, bölünmeyin, kitle atmayın, sadece rotada kalın ve hücrenizi yolunuzdaki parçacıklara yönlendirmeye çalışın. Rakibiniz sizi takip ederken herhangi bir partikülü toplayamayacak, bu yüzden yeterli parçacıkları topladıktan sonra sizi kovalayan hücreden daha büyük büyüyeceksiniz. Benimkiler, masalar nasıl döndü! Bu genellikle bir yeniye karşı olduğunuzu gösteren bir işarettir, çoğu veteriner daha küçük hücrenin daha hızlı olduğunu bilir!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ