Mobil Uzman

3 Ay Boyunca Bedava 1GB İnternet (Vodafone)

3 Ay Boyunca Bedava 1GB İnternet (Vodafone)

GSM operatörlerinin Enflasyonla Topyekün Mücadele’ye destek projelerine Vodafone’da dahil oldu. Destek Paketi kapsamında belirlediği belli tarifelerde yüzde 10’luk bir indirim uygulayacağını açıklayan Vodafone, yeni hat ya da hat taşıma ile gelen müşterilerine belli tarifeler için 3 ay boyunca 1GB internet verileceğini belirtti.

Destek Paketinden Faydalanabilecek Faturalı Tarifeler

Destek paketi kapsamında 3 ay boyunca 1GB bedava internet kazanma şansı yakalamak için abonelerin belli şartları sağlaması gerekmektedir. Paket sadece yeni hat ve hat taşıma ile gelen yeni müşterilere yöneliktir. Ayrıca yeni abonelerin bireysel faturalı olması ve Uyumlu 3, Uyumlu 5, Redli 7 Paketi, Redli 10 Paketi, Redli 15 Paketi, Redli 15 Plus Paketi, Redli 20 Plus Paketi, Redli Elite Paketi, Redli Elite Plus Paketi, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Benim Passim Paketi ve Kafama Göre 8GB Paketi tarifelerinden birini kullanıyor olması gerekmektedir.

Destek Paketinden Faydalanabilecek Faturasız Tarifeler

Destek 1 GB paketi kapsamında belirlenen faturasız tarifeler de yaranabilmektedir. Yeni numara ve hat taşıma ile gelen müşterilerin yararlanabildiği paket için Faturasız Hesaplı 4GB, Faturasız Hesaplı 6GB, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 8 ve Saçma Güzel 14 tarifelerinden birini kullanıyor olma şartı aranmaktadır.

3 Ay Boyunca Bedava 1GB İnternet (Vodafone)

Destek Paketi Aboneliği

Vodafone’a belirtilen tarifeler ile geçiş yapıldıktan sonra kullanıcılar Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak 1 GB hediye internet paketlerini alabilirler. Yeni aboneler Vodafone Cep Merkezleri ve Vodafone Çağrı Merkezi’nden de hediyelerini alabilirler. Buna ek olarak faturalı hat kullanıcılarının DESTEK PAKETI yazıp 7000’e SMS atması, faturasız hat kullanıcılarının da DESTEK 1GB yazıp 7000’e SMS atması destek paketlerinin tanımlanması için yeterli olacaktır.

Vodafone Destek Paketi’nin Faturalı Hatlar için Kullanım Esasları

Destek paketinden yararlanmak için son 30 gün içerisinde Vodafone’a numarasını taşımış ya da yeni hat alarak gelmiş olmak gerekmektedir. Paket kapsamında tanımlanan yurt içi 1GB internet hediyesi 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz olarak yenilenmektedir. Her fatura döneminin sonuna kadar geçerli olan destek paketinin geçerlilik süresi kullanıcılara gelen onay SMS’inden sonra başlamaktadır. 1GB Hediye internet paketini kullanıma başlamadan önce kullanıcıların telefonlarındaki internet ayarlarını yapmış olmaları gerekmektedir. Destek paketi her GSM no tarafından sadece bir defa alınabilmektedir. Süresi dolan paketlerdeki kalan kullanımlar iptal edilmektedir. Enflasyonla mücadele kapsamında oluşturulan destek paketi sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.

3 Ay Boyunca Bedava 1GB İnternet (Vodafone)

Vodafone Destek Paketi’nin Faturasız Hatlar için Kullanım Esasları

Destek Paketi kapsamında Vodafone’a gelen faturasız yeni kullanıcılara 3 ay geçerli olacak olan 1GB hediye mobil internet paketi kullanımı hakkı tanımlamaktadır. 1GB mobil İnternet kullanım hakkının başlaması için kullanıcıların paketin onaylandığına dair bir onay mesajı almaları gerekmektedir. Destek paketleri faturasız kullanıcılar için geçerli tarifeleri seçtikleri sürece ücretsiz olarak yenilenmeye devam edecektir. Bu nedenle 3 ay boyunca paketten sorunsuz bir şekilde yararlanmak için müşterilerin her ay tarifelerini düzenli olarak yenilemeleri gerekmektedir Destek paketinin geçerlilik süresi kullanıcıların tarife yenilenme tarihlerine kadar devam etmektedir.

Kampanya koşulları gereğince Destek 1GB paketin kullanıma başlandığı tarihten itibaren maksimum 3 ay boyunca kullanılabilmektedir. 3 aylık süre tamamlandığında destek paketi otomatik olarak sonlandırılmaktadır. Destek paketi 3 ay boyunca her ay 1GB şeklinde kullanılabilmektedir. Bu nedenle paketin aylık kullanım limitini doldurması durumunda kullanıcının başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilmektedir, başka bir internet paketi olmaması halinde ise kullanıcılar tandart internet ücretiyle ücretlenmeye devam etmektedir. Destek paketi faturalı hatlarda olduğu gibi faturasız hatlar için de sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Yurt dışı kullanımların da uluslararası GPRS dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirileceği belirtilmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ