Mobil Uzman

2020 Yılında Çıkacak Cep Telefonları

2020 Yılında Çıkacak Cep Telefonları çok sayıda telefon var biz onların hepsini incelemek yerine fiyat performans odaklı bir inceleme yaparak telefon tercihinde sizlere yardım edeceğiz. Haydi, vakit kaybetmeden başlayalım.

2020 yılında pek çok telefon çıkacak ve telefon almak isteyenler ya da mutlaka 2020 yılında telefonumu yenileyeceğim diyenler için harika bir inceleme yazısı ile karşınızdayız. 2020 Yılında Çıkacak Cep Telefonları çok sayıda telefon var biz onların hepsini incelemek yerine fiyat performans odaklı bir inceleme yaparak telefon tercihinde sizlere yardım edeceğiz. Haydi, vakit kaybetmeden başlayalım.

2020 Yılında Çıkacak Cep Telefonları

2020 Yılında Çıkacak Cep Telefonları

  • Samsung Galaxy A Serisi. …
  • Sony Xperia 2. …
  • Huawei P40. …
  • Nokia 9,1 PureView. …
  • LG G9. …
  • LG V60. …
  • Xiaomi Mi 10.

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 2020 yılında kesin olarak çıkacak. Telefon hakkında birçok insan bilgi ve detayları merak etse de şuan için sızıntıların çok sınırlı olduğunu söylemekte yarar var. 2020 yılı başında daha fazla bilgi geleceğini söyleyebiliriz. Samsung Galaxy S11 Galaxy S11 olarak değil Galaxy One ya da tamamen farklı bir şekilde isimlendirilebilir.

Samsung Galaxy A Serisi

MWC 2020’de tanıtılma ihtimali en yüksek olan telefonların başında geliyor. Samsung Galaxy A Serisi birçok kullanıcının arzuladığı telefon olarak adlandırılıyor. 2020 yılı MCW’de Samsung Galaxy A Serisi hakkında çok daha fazla bilgi gelecek.

Sony Xperia 2

Sony de telefon tanıtımları için çoğu zaman MCW’yi bekliyor ve 2020 yılında da öyle olacak. 2020 yılında Sony Xperia 2 satın almayı düşünüyorsanız MCW sonrasında karar vermek daha ideal olacaktır. Çünkü gelecek bilgiler ve fiyatlandırma da o zaman belli olacak.

Huawei P40

Huawei şirketi katlanabilir telefonunu da MCW’de tanıtmıştı. O yüzden Huawei P40 içinde aynı şeyleri söylemekte yarar var. Bu nedenle sızan bilgilerin yanı sıra yetkili ağızdan gelecek açıklamaları dinlemek daha iyi olacaktır. Çok daha fazla gelişen kamera ve çekirdek özellikleri ile Huawei P40 2020 yılında tercih edilebilir.

Nokia 9,1 PureView

Nokia 9 PureView 2019 yılında tanıtıldı ve MCW 2020’de ise Nokia 9,1 PureView’un tanıtılmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. O yüzden bu cihaz içinde yeni yılı beklemekte yarar var. Nokia 9,1 PureView kesinlikle oldukça yüksek donanımlara sahip olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ