Mobil Uzman

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018

Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018 444 0 542  numarasını arayarak bir kaç tuşa basarak müşteri hizmetleri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini aradığınızda dakikalarca beklemek istemiyorsanız Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanma için bir kaç tuşa basmanız gerekiyor. Müşteri hizmetlerini aradığınız zaman temsilciye bağlanması uzun sürüyorsa ve nasıl bağlanacağınızı bilmiyorsanız bu tuşlama ile direk bağlanabilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018 yılında nasıl yapılıyor onu bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. 542, 444 0 542 , 7000 numaralarından herhangi biri ile Vodafone müşteri hizmetlerini arayınız. Vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak ücretsizdir. Aradıktan sonra ana menü kısmından 1 ardından 0 tuşlaması yaparak müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak için bu tuşlamaları yapmanız yeterli olacaktır. Bir başka direk olarak bağlanma için ise ;

  • 444 0 542 numarasını aradıktan sonra ana menü deki konuşmanın bitmesinin artından 0’a ve ardından tekrar 0 basıp sonrasında ise 3’ü tuşlayınız.

Müşteri hizmetlerine direk bağlanıp beklemeden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle dakikalarda telefon açık bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanmak için beklememiş olursunuz. Bu adımları öğrenmeniz müşteri hizmetlerine anında bağlanmanızı sağlayacaktır. Böylelikle Vodafone müşteri temsilcisine bağlanmak eziyet olmaktan çıkacaktır.

Ayrıca Vodafone müşteri temsilcisine twitter ve facebook gibi sosyal medya hesaplarıyla da iletişime geçebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Serdal dedi ki:

    Allah … versin vodafone boşyere para ödüyoruz interneti çok yavaş müşteri temsilcisine uzlaşamıyoruz

  2. Adem dedi ki:

    Vodafone hırsızlığı öğrenmiş yazıklar olsun

BİR YORUM YAZ