Mobil Uzman

Sarahah Kayıt Ol ve Hesap Açma

Sarahah Kayıt Ol ve Hesap Açma

Google Play Store ve App Store’un son dönemdeki popüler uygulamaları arasında Sarahah uygulaması da yer almaktadır. Sarahah uygulaması gün geçtikçe yaygınlaşmaya devam etmektedir.

Sarahah uygulaması toplum içerisinde anonim mesajlaşma olarak bilinmektedir. Bu uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza veya web sitesi aracılığı ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İlk üretimi dönemlerinde bu uygulama uzun bir süre site üzerinden hizmet vermekteydi. Sarahah uygulamasına web sitesi üzerinden yoğun bir talep gösterildiği üzere de girişimcisi tarafından uygulama yapılmasına karar verildi. Uygulama aşamasında iOS işletim sistemi için App Store’a ve Android işletim sistemi için de Google Play Store’a sunulmuştur. Anonim mesajlaşma uygulaması olan Sarahah uygulamasını ise ücretsiz olarak akıllı telefonlarınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

Şimdi sizlere App Store’un en popüler uygulaması hangisi diye sorulsa hepinizin cevabı, youtube veya instagram gibi bilindik sosyal mecralar olurdur. Fakat yakın zaman içerisinde değişen sisteme istinaden şu anda App Store’un en popüler uygulaması arasında Sarahah uygulaması da yer almaktadır.

Sarahah Nedir?

Sarahah

Sarahah uygulaması Suudi Arabistan kökenli bir girişimci tarafından üretilmiştir. ‘Sarahah’ adı verilen bu uygulamanın temeli aslında bir nevi anonim mesajlar gönderilip alınmasını sağlayan sosyal mecraya dayalıdır.

Sarahah uygulamasında bilinmesi gereken bir diğer önemli konu ise İngilizce ve Arapça konuşulan bölgeler de aşırı popülerliğe sahip olmasıdır. İnsanların yazdıkları mesajların anonimleştirildiği durumlarda daha dürüst olmalarını sağlayan bu uygulamanın sahip olduğu özellik daha da konuyu cazip hale getirmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konuyu daha da açacak olursak; Sarahah uygulaması geçen haftadan bu zamana kadar ABD, İrlanda, Avustralya ve İngiltere gibi büyük ülkelerde birinci sırada yer almaktadır.

Sarahah Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Sarahah hesap açma işlemi için ilk olarak resmi web sitesine giriş yapmanız veya Sarahah uygulamasını ücretsiz olarak telefonunuza indirmeniz gerekir. Hem Google Play Store hem de App Store market aracılığı ile iOS ve Android fark etmeksizin uygulamayı telefonunuza indirme imkanına sahipsiniz.

Sarahah kaydol Register ‘kayıt’ alanına geldiğiniz zaman uygulama sizlerden mail, şifre, kullanıcı adı ve ek olarak bir de resim istemektedir. Bütün gerekli alanlar doldurulduktan sonra uygulama için kayıt işlemleriniz gerçekleştirilmiş olacaktır. Bu işlemler sonrasında Sarahah uygulamasına login bölümü ile giriş yapabilirsiniz. Bilinmesi gereken bir diğer konu ise Sarahah uygulamasının şuan için yalnızca İngilizce ve Arapça dilleri üzerinden hizmet veriyor olmasıdır.

Dünya çapında popüler bir ağ olan Sarahah, anonim mesajlaşma uygulamasıdır. Sarahah’ın resmi web sitesine App Store sayfasına aşağıda yer alan linklerden ulaşabilirsiniz. Sarahah kayıt ol linkleri aşağıdadır.

https://www.appannie.com/en/apps/ios/app/1239779861/

https://itunes.apple.com/us/app/sarahah-%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D8%A9/id1239779861?mt=8&v0=WWW-NAUS-ITSTOP100-FREEAPPS&l=en&ign-mpt=uo%3D4

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ