Mobil Uzman

ATV WhatsApp İhbar Hattı Numarası

ATV WhatsApp İhbar Hattı Numarası

Haber niteliği taşışan video ve görüntüleri açıklaması ile birlikte ATV WhatsApp ihbar hattı numarası üzerinden televizyon kanalına gönderebilirsiniz.

WhatsApp üzerinden gönderilen haberleri yayınlanan bir diğer kanal ATV. İnsanların gündelik hayatta karşılaşmış oldukları ilginç olaylar ve haberleri kanalın WhatsApp numarası üzerinden göndererek ATV haber programında yayınlanmasını sağlayabilirler. Numarayı telefona kaydedip WhatsApp uygulaması üzerinden haberleri kanala iletebilirler.

Haber niteliği taşıyan video ve görüntüler çektiyseniz bunu ATV WhatsApp ihbar hattı numarası üzerinden iletebilirsiniz. İlettiğiniz haber ATV editörleri tarafından incelendikten sonra uygun görülürse televizyon kanalında haber olarak yayınlanır.

Kaza, ihbar, şikayet, trafik ve yardım gibi konularda elinizde görüntü varsa sizde bunun haber kanallarında yayınlanmasını istiyorsanız WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

Atv WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 505 165 88 88

::Tüm TV Kanallarının WhatsApp İhbar Numaraları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mağdur dedi ki:

    Sayın cem öğretir bey efendi antalyada soner sayın adındaki şahıs konyaaltı belediyesinden usulsüz pazar yeri satışı yapmış fakat ortada pazar yerleri yok yaklaşık 72 milyonluk bir dolandırıcılık söz konusu soner sayın 15 günden beri kayıp sesimizi duyurursanız çok sevinemez saygılarımla

BİR YORUM YAZ